Siemens Klima ServisiHizmet vermiş olduğumuz sektörde öncü firmalardan biri olma başarısı göstermemizin bir sebebi de bünyemizde bulundurduğumuz Siemens klima servisidir. Bu servisimiz için özel tahsis edilen eğitimli ustalar ile müşterilerimize anında yanıt vermekte ve esnek çalışma saatlerimiz ile kolay hizmet sunmaktayız. Model ayırt etmeksizin tüm Siemens klimalar için montaj, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekte ve bu işlemlerimizi sizler için 1 yıl boyunca garanti altına almaktayız.

Siemens klima servisi olarak öncelikli hedefimiz, yaşadığınız sorunlara en pratik ve düşük maliyetli çözümler geliştirmektir. Bu nedenle klima alanında yapılan tüm yenilikleri yakından takip ediyor, son teknolojik cihazları satın alıyor ve ekibimize kendi içimizde daima eğitimler organize ediyoruz. Bu sayede sizlerin memnuniyetini sağlama almış oluyor ve kendi vizyonumuz doğrultusunda işimize güçlü adımlar atarak devam ediyoruz. Siz de Siemens marka bir klima sahibi iseniz vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve uzmanlarımızın yaşadığınız sorun ile ilgili görüşünü öğrenebilir, gerekli durumlarda gezici servisimizden hizmet alabilirsiniz.

 

Dışarıdaki Mevsime Aldırmayın

 

İklimlendirme sistemlerinde sizlere konforlu bir ortam sunmayı ve sağlıklı bir nefes aldırmayı hedefleyen Siemens klimalar, bulunduğunuz ortamı her daim istediğiniz sıcaklıkta tutmayı başarmaktadır. Kusursuz tasarımları ile ortama görsel anlamda da şık bir değer katan klimalarınız size her zaman sağlıklı ve taze bir hava sunmak zorundadır. Bunun devamlılığının sağlanması için de klimanıza düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Bu bakımı yaptırmak için klimanızın arızalanmasını beklemeyiniz. Çünkü arızalanma durumlarının ardından klimanızda bazı geri döndürülemez hasarlar oluşabilir. Kaldı ki arızalanmanın ardından teknik servisin yapacağı işlemler bakım değil onarım olacaktır. Bu iki kavramı birbirinden ayrı tutmak gerekmektedir. Siemens klima servisimiz bu bilinçle hareket ederek sizlere daima sağlıklı, rahat ve konforlu bir ortam sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Siemens klima arızaları ve hata Kodları
Siemens klimalarının vermiş olduğu hataları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Siemens Klima Servisi

Siemens Klima Servisi” üzerine 2 düşünce

 • Nisan 1, 2017, 12:15 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar işyerimde 3 adet simens klima var bunları bakımını yapabilirmisiniz.
  klima filitreleri ve gazları yapılacak sanırım benimle iletişime geçebilirmisiniz.

  Cevapla
  • Nisan 15, 2017, 11:25 am
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba fikri bey,
   İletişim bölümümüzden klimalarınızın bakımı için randevu alabilirseniz.
   Teknik servisden arkadaşlar size bu konuda yardımcı olacaklardır.

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: