Bulunulan ortamın sıcaklık dengesini istenilen seviyede tutmaya ve mevcut hava akımının sağlıklı bir şekilde sirküle etmesine yardımcı olmaya yarayan klimaların montaj ve bakım işlemlerinde olduğu gibi söküm işleminde de teknik uzmanlardan profesyonel destek almak gerekmektedir. Bunun nedeni; doğru bir şekilde sökümü yapılamayan klimaların başka bir yere takımı esnasında bazı sorunlarla karşılaşılabilecek olunmasıdır. Sonuçta klimalar, uzun ömürlü ve istenildiği zaman yer değiştirmeye elverişli olan cihazlardır. Ergonomik olmalarından ötürü tercih edilen bu cihazların kullanım ömrünü kısaltma mak adına alanında uzman teknik servislerden hizmet almanız önerilmektedir. Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.

Klima sökme ve takma işlemleri büyük bir titizlik ve teknik bilgi gerektirmektedir. Tek başınıza yapmaya yeltendiğiniz zaman cihazınıza zarar verebilir ya da yanlış bir bağlantı sonucu klimanızın arızalanmasına neden olabilirsiniz. Halihazırda çalışır vaziyette bulunan klimanızı bu nedenle sökmek istediğinizde bir uzmandan yardım almalısınız. Maliyeti düşünülerek genellikle ihmal edilen bu işlemin ortalama ücretlendirilmesi 100 ile 250 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişiklik de her klimanın sökümü esnasında yapılan faaliyetlerin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak tek üniteden oluşan bir klima ile iç ve dış ünitesi ayrı olan bir klimanın hem montaj aşamaları hem de sökme işlemleri doğal olarak birbirinden daha farklıdır.

Genel olarak tek klima baz alınarak belirlenen bu fiyat listeleri klima sayılarının artması sonucunda da değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin üç ve üzeri sayıdaki klimanın sökme işlemi için aynı anda hizmet aldığınız zaman fiyat teklifinde iskontoya gidilebilmektedir. Tarafımızdan bu konuda hizmet almak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak 7/24 bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?

Klima Sökme Ücreti Ne kadar?” üzerine 2 düşünce

 • Temmuz 2, 2017, 1:03 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba

  klima gaz ekeme ücretiniz ne kadardır. gaz r22.

  selamlar

  Cevapla
  • Temmuz 2, 2017, 1:12 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba Tayfun bey,
   Klima servis ve gaz ekleme ücretleri yoğunluğa göre değişmektedir.Dönemsel olarak farklılar olmaktadır.Teknik ekibimizden sizlere dönüş yapılacaktır.

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: