Klima Bakımı Hizmetleri

KLİMA BAKIMI

Yaz ve kış aylarında aylarında yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getiren klimaların ömrünü uzatmak ve daha uzun süre verim alabilmeniz için yılda en az iki kez bakım yaptırmanız gerekmektedir. Profesyonel firmalardan destek sağlayarak,  klimanızın ömrünü uzatabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Profesyonel anlamda klima bakımı hizmeti veren firmamıza ekonomik fiyat aralıklarında işlem yaptırabilirsiniz.

Klima Bakımı Yaptırmanın Önemi

Bakım yapılmayan cihazlarınızın performansı düşecek, kısa süre içerisinde miladını dolduracaktır. Zira temizlenmeyen ürünlerin transfer yüzeyinde toz parçacıkları oluşmakta ve zamanla kirlenmektedir. Toz parçacıkları cihazların kısa süre içerisinde bozulmasına neden olmaktadır. Bakımı yapılmayan cihazlar, bakterilerin oluşmasına ve zararlı bakterilerin yaşam alanlarınıza geçiş sağlamasına olanak tanımaktadır. Bu durum özellikle solum yolu hastalıklarını tetiklemekte, alerjik reaksiyonların yaşanmasına neden olabilmektedir. Sağlığınız için yılda en az iki kere klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

Klima bakımı cihazlarınızın ömrünü uzattığı gibi temiz bir hava solumanıza da yardımcı olmaktadır. Zira bakımı yapılmayan cihazlar, içerisinde toz biriktirdiği için yaşam alanlarınızda kötü koku oluşmasına neden olmaktadır.  

Bakımı yapılmayan cihazlar kısa sürede bozulacağı için bir anda devre dışı kalabilir.  Beklenmedik zamanlarda devre dışı kalan cihazlar, kış aylarında soğuk havaya, yaz aylarında ise sıcak havaya maruz kalmanıza neden olacaktır. Bu durum kış aylarında çeşitli hastalıklara davetiye çıkarırken, yaz aylarında ise sıcaktan bunalmanıza neden olacaktır.

Profesyonel Hizmet Almanın Önemi

Son dönemlerde klima kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, sektörde çok sayıda korsan firma türemiştir. Korsan firmalar, ürünlerinizin deforme olmasına neden olmakta ve ömrünü azaltmaktadır. Kar klima servisi sizlere kaliteli hizmet anlayışının ayrıcalıklarını yaşatmakta ve kesin çözüm üretmeyi garanti etmektedir.

Enerji tasarrufu sağlamak, uzman bir ekipten profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız ekonomiktir.

Klima Bakımı için Sık Sorulan Sorular

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.

Klima Bakımında 22 Yıllık Tecrübe ve Güven

Arayın

error: