Kar Klima HizmetlerimizUzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız, sizlere en iyi hizmeti vermek adına kendini sürekli olarak yenilemektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz. Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi yakından takip etmektedir. İşlemlerimizde son teknoloji ekipmanları kullanmakta, kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firmamız, işlemlerini ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştirmekte, herkesin kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır.

Kar Klima Servisi Hizmetlerimiz

 • Klima Bakımı Hizmetleri
 • Klima Montaj Hizmetleri
 • Klima Arıza Hizmetleri
 • Klima Temizleme Hizmetleri

Neler Yapıyoruz?

 •         Ön panel üzerinde bulunan hava filtresini temizlemekte, cihazınızın veriminin düşmesine engel olmaktayız.
 •         Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı kullanmakta, cihazınızın hava ve su temizliğini gerçekleştirmekteyiz.
 •         Cihazının basınç değerlerinin kontrol etmekte, yüksek ve alçak basınç değerini kontrol altına almaktayız.
 •         Elektrik tesisatınızı, voltaj ve akım değerlerinizi kontrol altında tutmaktayız.
 •         Cihazınızın drenaj hattının temizliğini gerçekleştirmekteyiz.
 •         Fan alanının ve cihazın pervanelerinin temizliğini gerçekleştirmekteyiz.
 •         Filtreyi temizledikten sonra duyu ile ses kontrollerini yapmakta, cihazın sorunsuz çalıştığından emin olmaktayız.
 •         Yeni cihazların montajını gerçekleştirmekte, alandaki estetiğe uygun şekilde kurmaktayız.
 •         Cihazın drenaj tavasını ve drenaj hattını titizlikle temizlemekteyiz.
 •         Uzman personellerle periyodik olarak montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Bakım yapılmayan cihazlar, yaşam alanlarınıza çeşitli bakterilerin girmesine davetiye çıkarmaktadır. Daha sağlıklı alanlarda yaşamak için klima bakımınızı ihmal etmeyin. Cihazının ömrünü uzatmak, enerji ve güç tasarrufu sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Montaj, kurulum ve bakım işlemlerinde kaliteli ekipmanlar kullanan firmamız, sizlere profesyonel destek sağlamaktadır.

Amatör kişiler tarafından gerçekleştirilen klima montajında yanlış kurulum yapılmakta, bu durumda yeni cihazınız bile bozulabilmektedir. Montaj, kurulum ve bakım hizmetlerinizde profesyonel firmalardan destek almanız gerekmektedir.

Kar klima servisi, uygun fiyatlarla profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.

Arayın

error: