Klima montaj hizmetleri

KLİMA MONTAJI

Klima Montajında servisimiz profesyonel olarak uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenle sizlere kaliteli hizmetin ayrıcalıklarını yaşatmaktayız. Uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen klima montajı ile cihazınız ve yaşam alanlarınınız güvenli hale getirilmekte, cihazınızın sorunsuz çalışmasına olanak sağlanmaktadır.

Klima Montajında Profesyonel Hizmet Almanın Önemi

Klima kullanımının yaygınlaşması ile son zamanlarda sektörde çok sayıda amatör firma türemiştir. Amatör firmaların gerçekleştirdiği yanlış klima montajı, estetik görüntüyü kötü şekilde etkilemekte ve cihazla ilgili birçok sorun yaşanmasına neden olmaktadır. Yanlış kurulum cihazın ömrünün kısalmasına, yeni cihazların bile kısa süre içerisinde bozulmasına neden olmaktadır. Ayni zamanda, elektrik hattının kontak yapmasına ve beklenmedik zamanlarda cihazın devre dışı kalmasına neden olmaktadır.

Yeni cihazlarınıza zarar gelmemesi ve olası birçok sorun yaşamamak için profesyonel olarak hizmet veren yetkili servislerden destek almanız gerekmektedir. Firmamız profesyonel ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Klima Montaj Kurulum Sırasında Gerçekleştirilen İşlemler;

  • Uzman personellerimiz kurulum yapmadan önce, klima montaj yerini belirlemektedir.
  • Drenaj tesisatını kontrol etmekte, doğru kurulum yapıldığından emin olmaktadır.
  • Arındırma ve vakumlamayı kontrol etmektedir.
  • Soğutkan şarjının doğru çalıştığından emin olana kadar kontrollerini sürdürmektedir.
  • Voltaj değerinin doğruluğundan emin olmaktadır.
  • Kurulumdan sonra cihazı çalıştırmakta, değerlerin verilerle uyumunu test etmektedir.

Doğru kurulumla monte edilen klimalar, uzun ömürlü kullanımlara olanak sağlamaktadır. Alanında yetkinliğe sahip uzman kadromuz, klima montaj işlemlerinde alan estetiğini ön planda tutmakta, sizleri kurulumun sonrasında cihaz hakkında bilgilendirmektedir.

Kaliteli ve ekonomik fiyatlarda hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz. Randevu talebinde bulunmak ve klima montaj hizmeti almak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Klima Montajı için Sık Sorulan Sorular

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 1200 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.

Klima Montajında 22 Yıllık Tecrübe ve Güven

Arayın

error: