Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Bu konuda  uzman montaj ekiplerinden profesyonel anlamda bir destek almalısınız. Doğru bir şekilde montajı gerçekleşmeyen klimalar sağlığınıza zararlı olabileceği gibi bir süre çalışmanın ardından arızalanma yapabilmektedir.

Doğru bir şekilde montajı yapılmış ve hiçbir aksaklık yaşanmadan çalışmasına devam eden klimanızın taşınması ya da bulunduğu yerden sökülmesi de gerekebilir. Bu konu da en az montaj işlemi kadar hassasiyet gerektirmektedir. Bunun sebebi de çalışır vaziyette olan bir klimanın yanlış müdahale sonucu arızalanmasına neden olma ihtimalinin varlığıdır. Montaj işlemi gibi demontaj işlemi için de teknik uzmanlardan destek almak gerekmektedir.

 

Bulunulan mevkinin uzaklığına göre az da olsa değişiklik gösteren klimaların montajı ve demontajı için size 100 – 200 TL arası bir fiyat verilmektedir. Bu fiyat klimanın türü ve modeline göre de değişkenlik gösterebilir. Servisimiz klima montajında da demontajında da her zaman marka ve modeline uygun orijinal yedek parçalar kullanarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerin ödeme aşamasına gelindiğinde de müşterilerimizi memnun etmek amacı ile kendilerine farklı opsiyonlar tanınabilmektedir.

 

Neden Montaj Demontaj Hizmeti Satın Almalısınız?

Belirli bir bütçe ayırıp sağlıklı ve konforlu yaşamak için satın almış olduğunuz klimanızdan beklentiniz yüksek olmaktadır. Bu konforu sağlayan cihazların daha hiç çalıştırılmadan önce hasar görmemesi için mutlaka profesyonel montaj hizmeti satın almalısınız. Yine aynı şekilde halihazırda kullanmakta olduğunuz klimanızın yerini ihtiyaç doğrultusunda değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu yer değişikliğini tek başınıza yapmayı denediğinizde cihazınıza büyük bir hasar verebilir ve tabiri caizse çalışan ürünü çalışmaz konuma getirebilirsiniz. Bu gibi riskli durumlara mahal vermemek için kesinlikle montaj ve demontaj hizmet satın alımı yapmanızı öneririz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: