Kar Teknik olarak Tarabya bölgesi için tüm klima kullanıcılarına birinci sınıf kalitede klima servisi hizmeti sunmaktayız. 8 yıldır faaliyet göstermekte olduğumuz bir sektörde lider konumda olmamızı, alanında uzman personellerden oluşan dev kadromuza borçluyuz. Her marka klima için kesintisiz hizmet verdiğimiz bu alanda haftanın tüm günleri çalışmalar yapmakta ve bu çalışmaları sizlerin memnuniyetini öncelik edinerek gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadarki tüm müşterilerinden tam puan almayı başarmış olan başarılı servis hizmetimizden siz de yararlanmak isterseniz sitemizde yer alan talep formunu doldurarak tarafımıza gönderebilir ya da telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Tarabya mahalinde ikamet eden müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz klima servis hizmetinde klima montajı, klima sökümü, klima nakliyesi, klima bakımı ve klima onarımı konularında profesyonel bağlamda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu çalışmaların hepsi kendi içerisinde ayrı uzmanlıklar ve ekipmanlar gerekmektedir. Bu nedenle bünyemizde çalışan her personel sadece bir alanda uzmanlaşmış olup sorununuza uygun olan personeller tarafınıza yönlendirilmektedir.

Klimanızı En İyi Şekilde Tanıyın

Tarabya klima servisi hizmetimizi verirken hizmetin konusu ne olursa olsun öncelikle bir durum analizi yapılmaktadır. Uzmanlarımız tarafından klimanız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz desteğin neyden kaynaklandığı net bir şekilde belirlenerek buna uygun aksiyonlar alınmaktadır. Bu davranış sayesinde hem zaman kaybının önüne geçilmekte hem de doğru müdahale sayesinde ekstra işlerden kaçınılarak servis maliyeti minimum seviyeye indirgenmektedir. Klimanızın montajından onarımına kadar yapılan tüm çalışmalarda orijinal ve en kaliteleri aparatlar kullanılmakta, böylelikle cihazın performansı ilk günkü seviyesine geri döndürülmektedir.

Servisimiz klimanız ile ilgili yaşadığınız sorunu tek seansta pratik bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Sorunu çözülen klima test edilerek sizlere kumanda teslimi yapılmaktadır. Devamında sorunun ne olduğu tarafınıza açıklanmakta,nasıl bir çözüm yolu izlendiği sizlere anlatılmakta ve bundan sonra aynı sorunu bir daha yaşamamanız için dikkat etmeniz gereken noktaların altı çizilmektedir. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için servisimize kısa bir başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Tarabya Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: