İstanbul’un Topkapı bölgesi için vermiş olduğumuz klima servisi hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin bu alandaki en büyük destekçisi olmaya devam ediyoruz. İklimlendirme ve soğutma sistemleri için vermiş olduğumuz en iyi kalitedeki hizmeti üstün servis anlayışı ile harmanlamaktayız. Kar Teknik olarak Topkapı’nın neresinde olursanız olun sizlere haftanın 7 günü klima bakımı, montajı, sökümü ve onarımı konularında yardımcı olmaktayız.

İşinin ehli olan uzman teknik kadromuz ile her marka ve modeldeki klimalar için gezici servis hizmetimiz mevcuttur. Bu gezici servis sayesinde klimanıza yapılacak müdahale bir iş günü içerisinde gerçekleşmekte, böylelikle sizlere zamandan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. Hem ev hem ofis hem de endüstriyel tip klimalarınız için ayrı ayrı hizmetler sunmaktayız. VRV ve VRF olarak bilinen endüstriyel klima tipleri için ayrıca istihdam edilmiş, sertifikalı bir personel kadromuz da mevcuttur.

Topkapı İçin En Kaliteli Klima Servis Hizmeti

Klimanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik işlemler büyük bir titizlik ve hassasiyet gerektirmektedir. Özellikle bazı kullanıcılar bu noktayı es geçerek cihazlarını düzeltmek yerine onlarda geri döndürülemeyecek hasarlar bırakabilmektedir. Bu nedenle daha büyük bir kaybın önüne geçmek için proaktif bir anlayış benimsemeli ve bizim gibi tanınan ve kaliteli hizmet sunan servislerden yardım almalısınız.

Servisimiz, klimanızın montajı esnasında sizin de onayınızı alarak sağlığınız açısından en uygun yere cihazın montelemesini gerçekleştirmektedir. Bu size daha kullanışlı bir alan yaratır ve klimanızın sağlığınızı olumsuz etkileme ihtimalinin önüne geçilmiş olur.

Bunun dışında, klimanızın özellikle yaz aylarına girmeden önce yılda bir kez bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakım işlemleri klimanızın olası arızalarını önlemekte ve kullanım ömrünü uzatmaktadır. Servis personellerimiz bu bakım işlemleri esnasında klimanızın elektrik kablolarını, bakır borularını, gaz seviyesini, devre kartını, ünite fanlarını ve boru sensörünü tek tek kontrol etmektedir.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Topkapı Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: