Kar Teknik olarak, Ulus semti ve civarındaki müşterilerimize özel, klima servisi hizmeti sunmaktayız. Klimanızın markası, modeli ve türü ne olursa olsun sağladığımız yüksek kalitedeki servis hizmeti sayesinde klimanızla ilgili yaşamakta olduğunuz tüm sorunlara bizim sayemizde pratik çözümler buluyor olacaksınız. Klimanızın bakımı için ayrı onarımı için ayrı istihdam ettiğimiz uzman personellerimiz ile kapınıza kadar gelmekte ve klimalarınıza yerinde müdahale etmekteyiz. Haftanın tüm günleri her saat hizmet vermekteyiz. Klimanızın ihtiyaç duyduğu işlemi tek başınıza yapmaya kalkmayın, bizi arayın, sorununuzu kısaca anlatın, aynı gün içerisinde gelelim ve probleminizi en kısa yoldan, en düşük maliyet ile çözelim. Size de klimanızın tadını çıkartmak kalsın.

Klimanız İçin Neler Yapıyoruz?

Her çeşit klimanız için satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda sizlere destek sağlamaktayız. Ulus bölgesinde ikamet ediyor ve en az bir klima kullanıyorsanız servisimizden muhakkak yararlanın. Servis olarak dilerseniz yeni almış olduğunuz klimanın montaj işlemlerini yapalım, dilerseniz klimanızı bir odadan diğer bir odaya taşıyalım.

 

Yapılan tüm işlemlerde servisimiz orijinal yedek parçalar ve markasına uygun işlem aparatları kullanmaktadır. Şayet klimanız bir anda çalışmamaya başladı ise öncelikle sorunun neyden kaynaklandığını anlamaya çalışın. Bu doğrultuda vakit kaybetmeden Ulus klima servisimize ulaşın ve sorun yaşadığınız konu hakkındaki tahminlerinizi bize iletin. İlgili arkadaşlarımız konu ile ilgili geri dönüş sağlasın ve maksimum 24 saat içerisinde bulunduğunuz yere gelsin.

 

Klimalar diğer elektronik cihazlara kıyasla çok daha karmaşık bir yapıya sahip olan ürünlerdir. Bu nedenle kullanıcılar genellikle yaşadıkları sorunu tek başlarına ortadan kaldıramamaktadır. Ki zaten yanlış bir müdahalede klima doğrudan kaybedilip hurdaya çıkartılabilir. Bunun yerine her işi işin uzmanına bırakmak çok daha sağlıklı olacaktır.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Ulus Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: