Kar Teknik olarak Unkapanı bölgesinde vermiş olduğumuz kaliteli klima servisi hizmeti ile 2009 yılından bu yana sizlerleyiz. Nitelikli servis anlayışı ile hareket ederek tüm personel kadromuz ile her marka ve model klimanız için montaj, bakım, tamirat, nakliye ve demontaj hizmeti vermekteyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm klima müdahalelerinde başarılı sonuçlar almakla yetinmeyip he zaman gelişen teknolojiyi takip etmekteyiz. Böylece siz sevgili klima kullanıcılarına çok daha pratik ve düşük maliyetli çözümler sunmaktayız.

Bu alanda lider konumda olan Unkapanı klima servisimiz, tüm müşteri hizmetlerine gezici araçları ile gitmektedir. Tam teşekküllü olan bu servis araçlarımızda klimanızın bakımında ya da onarımında ihtiyaç duyulabilecek, her marka için ayrı orijinal yedek parçalar bulunmaktır. Bu sayede bugün git yarın gel yapmadan tek seferde klimanızın ihtiyaçları giderilmekte ve tekrar ilk günkü gibi çalışması sağlanmaktadır. İstanbul’da Unkapanı bölgesinde vermiş olduğumuz tüm klima bazlı hizmetlerde garantili işçilik anlayışını benimsiyoruz. Sizler için haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Bizimle irtibata geçmek ve klimanız hakkında teknik görüş ve destek almak isterseniz telefon numaralarımızdan, mail adresimizden ve sitemizden yer alan talep formundan servisimize ulaşabilirsiniz.

Klima Bakım, Montaj ve Onarımı

Klimalarda en çok dikkat edilmesi gereken nokta klimanın doğru montajıdır. En yüksek performansı alabileceğiniz, sağlığınızı olumsuz bir şekilde etkilemeyecek konuma monte edilmesi gereken bu cihazlar gerekli özen gösterilmediğinde olumsuz sonuçlar doğurabilir. Klimanızda gaz kaçağı sorunu yaşayabilir ya da istediğiniz soğutma seviyesini yakalayamayabilirsiniz. Bu nedenle klimanızın montajı aşamasından servisimizden yardım alınız.

Montajı doğru yapılmış ve dikkatli bir şekilde kullanılmaya başlanmış olan klimalarınız için dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da klimanızın bakımıdır. Yılda en az bir defa yaptırılması gereken bu bakım esnasında uzman personellerimiz cihazınızın hem sistemsel kontrolü yapmakta hem de herhangi bir aparatında aksaklık yaşanıp yaşanmadığını incelemektedir. Şayet bir problem ile karşılaşılırsa anında müdahale gerçekleştirerek klimanızın tamamen devre dışı kalmasını engellemekte ve konforlu bir şekilde gündelik hayatınıza devam etmenizi sağlamaktayız.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Unkapanı Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: