Kar Teknik olarak tüm bilgi birikimimizi ve iş tecrübemizi her servis hizmetimizde kullanmaya devam etmekte ve sektördeki öncü kuruluş olduğumuz için gurur duymaktayız. Müşterilerimizin yüzde yüz olumlu geri dönüşleri sayesinde adımızı her geçen gün daha fazla kişiye duyurarak bütün İstanbul genelinde klima servisi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Alanında uzman, profesyonel kadromuz ve esnek çalışma saatlerimiz ile klimanız için bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Veli klima servisi olarak pürdikkat gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda klimanızın performansını artırmakta ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olmaktayız. Temiz ve sağlıklı bir hava soluyarak yaşam standardınızı yükseltmek için satın almış olduğunuz Veli klimaların tüm teknik konularında sizlerin yanınızdayız. Servisimiz, klimanızın doğru yere doğru bir şekilde kurulumundan tutun, arıza durumlarında yapılması gereken profesyonel müdahalelere kadar her anlamda siz değerli kullanıcılara hizmet sunmaktadır.

Veli Klima Servisi Neler Yapar?

Servisimiz, üstün müşteri hizmetleri anlayışı ile Veli marka tüm klimalarınız için bakım, montaj, söküm, onarım ve tamir hizmetleri sunmaktadır. Her faaliyetini orijinal ürünler ve son teknolojik cihazlar kullanarak gerçekleştiren ekibimiz, klimanız ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunlara pratik çözümler bulmaktadır. Bunları aşağıdaki gibi daha ayrıntılı bir şekilde, kısaca sıralayabiliriz:

  • Klimanın periyodik bakımları ile iç ve dış ünitelerinin besleme açısından gerilim ve akım ölçümleri yapılmaktadır.
  • Kontrol devresinin alçak gerilim hattı için voltaj ölçümleri gerçekleştirilir.
  • Klima kompresörünün şebekeden elde ettiği akım değerleri tespiti edilir.
  • Hem alçak hem yüksek basınç devresi için basınç ölçümleri düzenlenir.
  • Evaporatör hava emme filtreleri kontrol edilerek temizlenir.
  • Evaporatör ve kondenserin tazyikli su aracılığı ile temizlenmesi sağlanır.
  • Drenaj hatları için eğim, kaçak ve temizlik kontrolleri yapılarak klimanın performansının artırılmasına yardımcı olunur.
Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Veli Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: