Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir. Doğru yere konumlandırılmayan klimalar beklediğiniz performansı gösteremeyeceği gibi sağlığınız için de tehlike arz edebilmektedir. Oturma düzenine çok yakın kurulan ya da odanın en yakın duvarına monte edilen klimalar belirli rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Bu neden satın almış olduğunuz klimanın montajı konusunda muhakkak profesyonel bir destek almalısınız. Montaj işlemi için sizi ziyaret edecek olan teknisyenler klimanın doğru konumlandırılması konusunda da tarafınıza yardımcı olacaktır.

Klimaların montajı bu denli önemli ki ağırlık olarak da tek başınıza altından kalkamayacağınız bu işlemi işin uzmanlarına bırakmanızda fayda vardır. Bir klimanın ortalama montaj fiyatı türüne göre 80 ile 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin başlıca sebebi ise her klimanın boyutunun ve montajında ihtiyaç duyulan parçaların farklı oluşundan kaynaklanmaktadır. Duvara takılan bir split klima ile iki üniteli salon tipi bir klimanın montaj aşamaları birbirinden oldukça farklıdır.

 

Montaj yerinin doğru bir şekilde belirlenmesi ve işlemlerin eksiksiz yapılması ile bakır boru ve drenaj tesisatının sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Aynı zamanda doğru arındırma ile vakumlamanın önü açılmış olur. Soğutkan şarjının kontrolü ile uygun voltaj ayarlamaları yapılarak klimanız çalıştırılmadan önce test edilmektedir. Test aşamasında klimanızın değerleri tespit edilerek ürün kataloğundaki verileri ile uyum gösterip göstermediği kontrol edilir ve klimanız bu aşamanın da başarı ile tamamlanması sonucunda montaj ücretlendirilmesine hak kazanır. Gerek ürününüzden en yüksek düzeyde verim almanız gerek ise kendi sağlığınızı korumanız için klima montaj işlemlerini uzmanlara yaptırınız. Montaj maliyetinden tasarruf etmeye çalışırken daha büyük kayıplara neden olabileceğinizi her zaman için göz önünde bulundurmanızı ve buna uygun olarak hareket etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: