Alarko Klima ServisiSiz de bir Alarko klima kullanıcısı iseniz şu an tam olarak doğru adrestesiniz. Bunun sebebi, yıllardır bu sektörde hizmet veren ve müşterilerinin tamamından olumlu geri dönüş alan profesyonel bir teknik servis oluşumuzdur. Güler yüzlü ve eğitimli uzman personellerimiz ile sizlere, Alarko klimaların tüm modelleri için en son teknolojiyi kullanarak çözüm odaklı bir teknik destek hizmeti sunmaktayız.

Evinizde ya da iş yerinizde, mevsim bazlı ya da devamlı olarak klima kullanıyor olabilirsiniz. İklimlendirme sistemlerinin en başında gelen ve her mekan için farklı özellikler gösteren modellere sahip olan Alarko kombileriniz için gereksinim duyacağınız montaj, tamir ve bakım işlemlerinde haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlerleyiz. Alarko kombi servisimizden destek almak ve yaşadığınız soruna ilişkin hızlı bir çözüme kavuşmak isterseniz bize telefon ya da mail yoluyla ulaşabilir ve hemen tarafımızdan geri dönüş alabilirsiniz.


Klimanızın Neye İhtiyacı Varsa Biz Sizin Yanınızdayız

İstanbul genelinde klima servisi alanında en iyi teknik servisi sizlerin ayağına getiren ekibimiz, klimanız ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunlara en kısa sürede çözüm sağlamaktadır. Tek başınıza çözemediğiniz, sizler için tehlike arz edebilecek ve uzmanlık gerektiren tüm sorunlarınızı gezici servisimiz sayesinde vakit kaybetmeden çözüme kavuşturuyoruz. Klimanızın göstergeleri çalışmayabilir, klimanız hiç açılmıyor olabilir ya da çok sesli çalışıyor olabilir. Bunların hepsi sürekli olarak karşılaşabileceğiniz, basit ama destek gereken problemlerdir ve bu gibi örnekler sayıca çoğaltılabilir. Elektrik bağlantısını kontrol etmenize ve klimanızı bir kez açıp kapatmanıza rağmen düzelmeyen tüm problemlerde bizden destek almanızı öneririz. Alarko marka kombileriniz için gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerden orijinal yedek parça kullanma ve bu parçaların garantisini sizlere sunmaktayız. Referanslarımız ve müşteri yorumlarımıza da göz atarak bizden neden hizmet almanız gerektiği konusunda fikir edinebilir ve son kararı verebilirsiniz.

Alarko klima arızaları ve hata Kodları
Alarko klimalarının vermiş olduğu hataları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Alarko Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: