Demirdöküm Klima Servisi2007 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Kar Teknik Servis, bugüne kadar müşterilerine vermiş olduğu a kalitedeki kusursuz hizmeti sayesinde, sektördeki rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Titiz ve programlı çalışmalarımız ile birçok elektronik ürün için sorun yaşayan müşterilerimize teknik destek sağlamaktayız. Hem Avrupa hem de Asya yakasına yedi gün yirmi dört saat sunduğumuz gezici hizmet sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı başarıyoruz.

Özellikle klima alanında vermiş olduğumuz kaliteli servis hizmeti ile ön plana çıktığımızı gurur duyarak sizlerle paylaşmaktayız. Klima denildiği zaman ilk akla gelen ve yıllardır ısrarla tercih edilen bir marka olan Demirdöküm’ün tüm çeşit ve modellerdeki klimaları için teknik yardım hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ve dinamik teknik kadromuz ile müşteri ve sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştirmekte, Demirdöküm klimalarınıza ait tüm sorunlara vakit kaybetmeden çözüm bulmaktayız.

 

Demirdöküm Klima Montaj, Bakım ve Onarımı

Demirdöküm’e ait tüm klimalar için vermiş olduğumuz montaj, söküm, bakım, arıza ve kontrol hizmetlerinin her birinde orijinal yedek parça kullanmakta ve bu işlemlerin her biri için ayrı uzman personel görevlendirmekteyiz. İstediğiniz konforun bozulmasına müsaade etmemek için vermiş olduğumuz Demirdöküm klima servisinden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Klimanızdan alacağınız verimi en üst düzeye çıkartmak ve enerji tasarrufunuzu arttırarak masraflarınızı asgari seviyeye indirmek için özel yöntemlerimiz ile sizlere her anlamda kazanç sağlamaktayız. Elektrikli sistemlerin hepsinde olduğu gibi klimalarda da yanlış yapılacak herhangi bir işlem güvenliğinizi riske atabilmektedir. Bu nedenle sokak arasındaki tanınmamış firmalara itibar etmemeli ve yine aynı şekilde klimanız ile ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza çözmeye çalışmamalısınız. Yeni nesil inverter klimaları ile ön plana çıkan, mobil cihazlarınız üzerinden kontrolü sağlanabilen ve A plus enerji tasarrufu sağlayan Demirdöküm klimalarınız için dilediğiniz zaman bize bir telefon açarak ulaşabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Demirdöküm Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: