Baxi Klima ServisiOn yılı aşkın bir süredir İstanbul’un hem Asya hem de Avrupa yakasında hizmetlerine bifiil devam etmekte olan servisimiz, birinci sınıf kalitede vermiş olduğu destek ile sektörün önde gelen teknik servislerinden biri olmayı başarmıştır. Çok sayıdaki rakibi arasından sıyrılmayı başaran Kar Teknik Servis bu başarısını birden çok ürün ve marka için hizmet vermesine ve vermiş olduğu hizmeti eğitimli, uzman ekibi ile gerçekleştirmesine borçludur. Müşterilerinin yaşadığı sorunları çok iyi bir şekilde dinleyerek o soruna uygun, pratik ve hızlı çözümler üreten servisimiz her zaman en son teknolojiyi takip etmekte ve hizmetlerinde buna uygun materyaller kullanmaktadır.

 

Kar tekniği bu başarıya götüren en önemli unsurlardan biri de sahip olduğu yaygın klima servisi ağıdır. Klima tercihinde ön plana çıkan markalardan biri olan Baxi klimalara özel teknik servis hizmeti sunmaktayız. Modeli ve üretim yılı fark etmeksizin tüm Baxi klimalarınıza montaj, onarım, bakım, arıza ve demontaj hizmeti vermekteyiz. Klimanız için bu hizmetlerden en az birine ihtiyacınız var ise size sadece bir telefon numarası kadar uzağız. Baxi klima servisimizden haftanın yedi günü boyunca istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

 

Baxi Klimalarınız Bize Emanet

Değer verdiğimiz en önemli şey müşterilerimizi memnun etmek olduğu için hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutuyoruz. Sizin belirli bir masraf yaparak satın aldığınız klimadan beklentinizi çok iyi tanıyor ve buna uygun hareket ediyoruz. Bu nedenle yaptığımız tüm montaj, bakım, onarım ve buna benzer işlemlerde orijinal yedek parça kullanıyor ve uzman ekibimiz ile klimanızın kullanım ömrünü uzatıyoruz. Klimanızın doğru yerde konumlandırılmasından tutun havalandırma kanallarının bakımının yapılmasına ve gaz ölçümüne kadar birçok hizmeti sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunuyor ve esnek çalışma saatlerimiz ile hayatınıza kolaylık sağlıyoruz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Baxi Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: