Profilo Klima ServisiTeknik servis sektöründe çok uzun bir dönemdir hizmet veren Kar Teknik Servis olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına birçok lider markanın yetkili servisliğini yapmaktayız. Özellikle klima denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Profilo klimaların da müşteriler tarafından rağbet görmesi nedeni ile Profilo klima servisi hizmeti vermekteyiz. İşinin ehli olan, deneyimli ve eğitimli uzman ekibimiz sayesinde bugüne kadar yüzlerce Profilo klimanın karşılaşmış olduğu sorunlara hızlı çözümler bulmuş bulunmaktayız. Bir ürün aldığı zaman beklenti içine giren müşterilerimizin bu beklentilerini, vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti ile destekliyoruz. Siz de Profilo marka bir klima sahibi iseniz ve klimanız ile ilgili bir konuda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, internet sayfamızın iletişim bölümünde yer alan bilgileri kullanarak servisimize ulaşabilir ve dilediğiniz yardımı alabilirsiniz.

Sıkça Karşılaşılan Sorunlar

 

İklimlendirme alanında sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ise bugüne kadar kullanıcılarının gönlünde taht kurmuş olan Profilo klimalar da diğer tüm marka klimalar gibi periyodik bakıma ve dikkatli kullanıma ihtiyaç duyar. Bunun için her bireyin bilinçli birer kullanıcı olması gerekmektedir. Montaj, arızalanma ve bakım durumlarında muhakkak yetkili servislerden teknik destek almanız gerekmektedir. Bunun haricinde karşılaşabileceğiniz bazı problemlerde önce sizin kontrol etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bunları kısa şu şekilde sıralayabiliriz:

 

  • Klimanız çalışmıyor olabilir.
  • Klimanızın göstergeleri çalışmıyor olabilir.
  • Klimanızın su basıncı olması gereken seviyeden daha düşük ya da daha yüksek olabilir.
  • Klimanız elektrik almıyor olabilir.
  • Klimanız çok sesli çalışmaya başlamış olabilir.

Bu ve buna benzeyen bazı problemler ile karşılaştığınız zaman öncelikle sizin basit kontroller yapmanızı önermekteyiz. Örneğin klimanızın doğru şekilde bağlantısının kurulduğuna emin olmalısınız. Klimanızın bazı boruları tıkanmış ya da hasar almış olabilir. Gözle görülür bir ezilme olup olmadığını, sigorta sisteminin düzgün bir şekilde çalışıp çalışmadığını ya da elektriklerin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Sizin yapacağınız bu ilk kontroller sonucunda sorun ortadan kalkmıyorsa lütfen vakit kaybetmeden bizlerle irtibata geçiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Profilo Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: