Mitsubishi Klima ServisiBu yıl 96. yaşını kutlayan, dünya devi Mitsubishi’nin geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunan tüm klima çeşitleri için uzun yıllardır Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bu köklü yapının servis hizmetini sağlamak için sürekli gelişime ağırlık veriyor, son teknolojiyi takip ediyor ve uzman kadromuzla aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerin rahat koşullarda yaşamaya devam etmesi için 7 gün 24 saat çalışıyor ve en fazla 2 iş günü içerisinde sorunlarınıza çözüm getiriyoruz. Siz de modeli fark etmeksizin bir Mitsubishi klima kullanıcısı iseniz bizimle iletişime geçebilir ve servisimizden destek alabilirsiniz.

Hem Ev – Ofis Tipi Hem Ticari Tip Klimalar

Kendi içerisinde birçok çeşide ayrılan Mitsubishi klimaların her türü için teknik destek sağlamaktayız. Ev ve ofisleriniz için split ve multi sistem klimalar, daha büyük alanlar için ise iç ve dış sistem klimalar bulunmaktadır. Mevcut ihtiyaçlara göre seçilmesi gereken bu çeşitli klimaların içerisinden size en uygun olanın hangisi olduğuna karar vermek için de servisimize başvurabilirsiniz. Sizler için en makul ve uygun olan klimanın seçimi konusunda uzmanlarımız gerekli desteği ücretsiz olarak müşterilerimize sunmaktadır.

 

Konfor yakalamak için masrafa girip satın aldığınız klimanızın doğru şekilde kullanılmadığında sağlığınızı tehlikeye atabileceğini unutmamalısınız. Bu nedenle klimanızı monte edeceğiniz yeri doğru bir şekilde seçmelisiniz. Servisimiz doğru montaj alanı seçiminde sizlere her zaman destek olmakta ve montaj sürecinde en kaliteli yedek parçaları kullanmaktadır. Bu yedek parçaların ve işçilik hizmetinin bir yıllık garanti süresi mevcuttur.

 

Çalışan kitlenin de müsait olduğu zaman dilimleri göz önünde bulundurularak haftanın her günü her saat evlerinize ve iş yerlerinize doğrudan hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamak için tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz de klimanız için teknik destek almak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Mitsubishi Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: