Midea Klima ServisiKlima servisi alanında yıllardır vermiş olduğu profesyonel hizmet ile adını öncü firmalar arasına yazdırmayı başaran Midea Klima Servisi, klimanız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlerin yanında omaya devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden İstanbul’un her noktasına hızlı ve kesintisiz bir hizmet sağlayan servisimiz sizlerin konforlu bir şekilde hayatınıza devam etmesi için yoğun çalışmalar gerçekleştirmektedir. Servis hizmetlerinin tümünde son teknoloji ürünleri kullanan firmamız ile iletişime geçmek isterseniz telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Bir Klimada İhtiyaç Duyacağınız Her Şey

Klima deyip geçmeyin. O da en az evinizde ya da iş yerinizdeki kalorifer sistemi kadar önem taşımaktadır. Klima ile ilgili genel algı bir “lüks” araç olsa da aslında klima bir ihtiyaçtır. İklimlendirme sistemlerinin başında gelen bu elektronik ürün için bazı hizmetler almaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların başında, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gelmektedir. Midea Klima Servisi olarak ihtiyaç duyulan bu hizmetlerin hepsini profesyonel kadromuz aracılığı ile müşterilerimizle buluşturmaktayız. Özellikle yeni Midea ürünlerin teknolojik açıdan programlanması için bu işin ehli servislerden destek almanız gerekmektedir. Midea klimaların bazı modelleri günümüzde telefon ve tabletlerden yönetilebilmektedir. Bunun için gerekli olan program ve yazılımların kurulumu için Midea Klima Servisi’nden yardım alabilirsiniz. Böylelikle internet bağlantınızın olduğu her yerden klimanızı kontrol edebilir ve istediğiniz konforu tam anlamı ile elde edebilirsiniz.

Sessiz çalışma özelliği ile ön plana çıkan bu kombilerde bulunulan ortamı hızlı bir şekilde ısıtabilir ya da soğutabilirsiniz. Böylece hem enerjiden hem de zamandan büyük bir tasarruf sağlamış olacaksınız. İleri inverter sistemine sahip klimanız sayesinde enerji tasarrufu oranınızı %50’ye kadar çıkarabileceğinizi unutmamalısınız.

Midea klima servisi olarak 2007 yılından bu yana müşterilerimize üst düzey kalitede hizmetler vermekteyiz. İstanbul genelinde sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin içerisinde; Midea’nın tüm model klimaları için montaj, arıza, bakım, söküm ve tamir teknik servis destekleri sağlamaktayız. Etik çerçevede siz kullanıcıları memnun etmek ve daima gelişen teknolojiyi takip ederek her zaman en iyi hizmeti sunmak servisimizin genel prensibidir. Bizimle irtibata geçtiğinizde sizlerle konuya hakim, teknik açıdan donanımlı personellerimiz görüşmekte, sorununuzun ne olduğunu net bir şekilde kavramakta ve sizi bu doğrultuda yönlendirmektedir. Böylelikle siz de hem ihtiyaç duymadığınız ekstra hizmetleri almaktan kurtulmakta hem de sorununuza vakit kaybetmeden pratik çözümler bulmaktasınız. Klima servisi alanında öncü konumda olan firmamızdan haftanın yedi günü boyunca dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Unutmayın; siz rahat edin diye biz varız ve bunun için var olmaya devam edeceğiz.

Midea Klimalarınız İçin Özel Hizmetler

Birçok teknik servisin klima alanında hizmet verdiği düşünüldüğünde, neden Kar Teknik ve Midea Klima Servisi’ni tercih etmeliyim diye kendi kendinize soru yöneltmiş olabilirsiniz. Bunu kısaca açıklayabiliriz. Evet, birçok servis klima alanında hizmet veriyor olabilir ancak biz diğerlerinden farklı olarak bu hizmeti tümü sertifikalı ve eğitimli olan uzman personeller eşliğinde sizlere sunuyoruz. Klimanız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konu özelinde çalışan istihdam ediyoruz. Yani, klimanızın montajı ile bakımını aynı personele yaptırmıyoruz. Bu da spesifik olarak uzmanlaşmamıza ve sizin daha üstün bir hizmet almanıza neden oluyor.

 

Bunun dışında; hizmet vermeye gelen personellerimiz klimanız hakkında temel bilgileri sizlerle paylaşmaktadır. Havalandırmanın gerçek maliyetini sizlere anlatmakta ve bu maliyeti minimum seviyede tutmanın yollarını belirtmektedir. Klimanızdan mevcut özellikleri dahilinde en fazla verimi alabilmeniz için size tüyolar vermekte ve klimanızın böylelikle daha uzun ömürlü kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Midea Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: