Altus Klima ServisiTürkiye’de Altus Klima Servisi denildiği zaman akla ilk gelen teknik destek merkezlerinden biri olan Kar Teknik Servis, 2007 yılından bu yana müşterilerine sunduğu hızlı çözümler sayesinde hedeflediği başarıya ulaşmıştır. Güler yüzlü ekibi, uzman kadrosu ve yılların tecrübesi ile tüm klima ihtiyaçlarınıza tatmin edici bir karşılık veren Kar Teknik Altus Klima Servisi’ne 7/24 ulaşabilir ve konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İçin Esnek Hizmet Anlayışı

 

Altus marka klimalarınızın montaj ve demontaj işlemleri için gezici servisimiz aracılığı ile evlerinize ve iş yerlerinize dilediğiniz saatte hizmet getirmekteyiz. Bakım işlemlerinden farklı olarak çok daha kısa zamanda gerçekleştirilen montaj ve demontaj işlemlerinde gerekli metal aparatlar kullanılmaktadır. Bu sayede hem takım hem de söküm aşamasında riskli bir işlemden uzak durulmakta, olası iş kazalarının önüne geçilmektedir. Modeli fark etmeksizin tüm Altus klimalarınızın doğru yerde konumlandırılması ve olduğu yerden başka bir yere taşınması için servisimizden destek alabilirsiniz.

 

Klima Bakımının Önemi

Kurulumu gerçekleştirildikten sonra dilendiği zaman kullanılan ama genel olarak bakımı aksatılan klimalarınız, bir süre sonra geri döndürülemez arızalanmalar yaşayabilir ve sizi beklemediğiniz sıkıntılara sokabilir. Bu nedenle Altus klimanız ile ilgili bir sorun yaşamamak için yılda asgari bir kez olmak üzere klimanızın bakım işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir.

Bakımı ihmal edilen klimalarda genellikle büyük sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Neden klima bakımı yaptırmanız gerektiğine dair kafanızda soru işaretleri var ise şu noktalara değinmek gerekir. Öncelikle solunum gerçekleştirdiğiniz ortamın sağlıklı olması gerekmektedir. Bunun dışında belirli bir konfor yakalamak için aldığınız klima, bakım yaptırmadığınız takdirde sizi soğukta ısıtmayabilir ya da yazın serinletmeyebilir. Bu da dilediğiniz konfora ulaşamayacağınız anlamına gelmektedir. Bunların haricinde klimanızın ömrünü uzatmak ve enerji açısından tasarruf sağlamak için de klimanızın bakımını kati suretle yaptırmanız gerekmektedir.

Bu sebepleri çoğaltabileceğimiz gibi sizin de aklınıza takılan farklı sorular var ise iletişim bilgilerimizden servisimize ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz desteği alabilirsiniz.

Altus klima arızaları ve hata Kodları
Altus klimalarının vermiş olduğu hataları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Altus Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: