Arçelik Klima ServisiKar Teknik Servis bünyesi altında vermiş olduğumuz Arçelik Klima Servisi hizmeti ile 2007 yılından bu yana vermiş olduğumuz kesintisiz hizmet sayesinde yüzlerce müşterimizin yaşamış olduğu teknik sorunlara pratik çözümler getirmiş bulunmaktayız. İşinin ehli olan, profesyonel ve sıcakkanlı personellerimiz ile dilediğiniz zaman istediğiniz yere gezici araçlarımız sayesinde hızlı bir şekilde ulaşmakta ve problemlerinize kesin çözümler sağlamaktayız. Arçelik marka klimanız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara bir telefon ya da mail kadar uzağız. Bize haftanın her günü her saat ulaşabilir ve bizden destek alabilirsiniz.

Arçelik Klimalarda Yaşanan Problemler

Her marka klimada olduğu gibi Arçelik klimalarınızda da belirli bir süre kullanımın ardından bazı problemler yaşayabilirsiniz. Nihayetinde insan yapımı olan tüm ürünlerde teknik arızalar yaşanabilmektedir. Klimanızın ısı ayarının bozulması, havalandırma yollarının tıkanması, hava filtrelerinin tıkanması ya da kirlenmesi ve benzeri problemler ile karşılaşmanız oldukça doğaldır. Her biri ayrı uzmanlık gerektiren bu tip problemler için ayrı ayrı istihdam ettiğimiz teknisyenlerimiz ile yaşadığınız soruna kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Garanti kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemlerin haricinde vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize bir yıllık yeni bir garanti belgesi sunmaktayız.

Sadece Onarım Yetmez, Bakım Da Şart

Arçelik marka klimalarınızın genellikle uzun ömürlü ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Arızalanma yüzdesinin düşük olduğu bu cihazlar sadece bozulduğunda teknik destek alıyorsanız haya yapıyorsunuz. Çünkü tüm elektrikli iklimlendirme sistemlerinde olduğu gibi Arçelik klimanızın da sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için yılda en az bir defa bakımının yaptırılması gerekmektedir. Olası arızalanmalara karşı alacağınız bu tedbir, sizi hem ihtiyaç halinde zor durumda kalmaktan hem de ilerleyen zamanda tamirat için yapacağınız harcama maliyetinden kurtaracaktır. Uzun bir süre bakımı yaptırılmayan klimaların çoğu zaman aniden arızalandığını ve bazı durumlarda geri kazanılamadığını her zaman göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Arçelik klima arızaları ve hata Kodları
Arçelik klimalarının vermiş olduğu hataları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Arçelik Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: