Beko Klima ServisiUzun yıllardır vermiş olduğumuz teknik servis hizmetleri ile alanında öncü bir şirket olmayı başardığımız iş dünyasında, Beko Klima Servisi olarak da birden çok başarıya imza atmış bulunmaktayız. Kar Teknik Servis, bünyesinde barındırdığı, sayısı yirmiyi aşkın teknik personeli ile tüm Beko müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Klimanız garanti kapsamında ister olsun ister olmasın, bize bir telefon ya da mail aracılığı ile ulaşın, klimanızı ilk günkü performansına kavuşturalım.

Montaj ve Bakım İşlemleri

Vermiş olduğumuz Beko Klima Servisi hizmeti ile iklimlendirme sistemlerinin gerektirdiği tüm süreçlerde birinci sınıf kalitedeki hizmetimiz ile sizlerin yanındayız. Modeli fark etmeksizin tüm Beko marka klimalarınızın montaj ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Satın almış olduğunuz klimanız için montaj aşamasında öncelikli olarak sizin için en sağlıklı ve en şık montaj yerini belirlemekteyiz. Devamında, bulunulan ortamı kirletmeden, kısa bir süre içerisinde, sizin de onayınızı alarak duvarınıza Beko klimanızı monte ediyoruz. Unutulmamalıdır ki; klimalarda sıklıkla karşılaşılan gaz toplama sorununa karşın, montajın gerçekleşeceği alanın doğru bir şekilde seçilmesi büyük önem arz etmektedir.

 

Montaj işlemi gerçekleşen Beko klima, test amaçlı çalıştırılarak kontrol edilmekte ve klimanızın kumandası size bundan sonra teslim etmektedir. Gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayacağınız klimanız ile dilediğiniz zaman ısınabilir, dilediğiniz zaman da ferahlayabilirsiniz. Ancak büyük konfor sağlayan bu cihazların yılda en az bir kez bakımdan geçmesi gerekmektedir. Bunun da nedeni, yıl içerisinde çokça kullanılan klimaların içerisinde birikecek toz parçacıklarının havalandırma sistemini tıkama ihtimalidir. Bakımı ihmal edilen ve kir toplayan bir klima, ilerleyen zamanlarda beklenmedik bir şekilde arızalanabilmekte ve çok daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle Beko Klima Servisimizden yıllık klima bakımı için teknik destek almanızı öneririz.

Beko klima arızaları ve hata Kodları
Beko klimalarının vermiş olduğu hataları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Beko Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: