Klima hususunda dikkat edilmesi gereken hiçbir nokta atlanmadan, işinin ehli kişiler tarafından verdiğimiz servis hizmeti ile bugüne kadar birçok rakibimize fark atmayı ve öncü kuruluş olmayı başarmış bulunmaktayız. Kar Teknik özelinde vermiş olduğumuz Sigma Klima Servisi ile İstanbul genelindeki tüm Sigma marka klima kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılaşmakta ve onlara a kalite hizmet sunmaktayız. Çalışmalarımızı vardiya esasına dayalı bir şekilde gerçekleştirerek sizlere 7/24 servis sağlamakta ve böylelikle konforunuzdan ödün vermemenize olanak tanımaktayız. Siz değerli Sigma müşterilerinin kullanmış ya da kullanmaya başlayacak oldukları klimaları ile ilgili ihtiyaç duyabilecekleri bakım, onarım, tamirat, montaj, söküm ve kontrol işlemlerini son teknoloji ürünler kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Piyasanın en uygun fiyat teklifi veren klima servisi olduğumuzu da belirtmek isteriz. Şayet sizin de yukarıda bahsi geçen hizmetlerden en az birine ihtiyacınız var ise zaman kaybetmeden bize telefon ya da mail yolu ile ulaşabilir ve tarafımızdan teknik destek sağlayabilirsiniz.

Sigma Klimalar İçin Montaj, Bakım ve Onarım Hizmeti

 

Bir klimanın montaj ve kurulum işlemleri, o klimanın sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi için dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biridir. Bu işlemlerin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Servisimiz tarafından kurulumu gerçekleşmeyen bir klimanın kurulum esnasında mevcut boruları hasar görebilir, sızıntı olmasına sebebiyet verilebilir ya da klimanın harici ünitesinin önü, hava almayacak bir şekilde kapatılmış olabilir. Bu sorunların hiçbiri ile karşılaşmamanız için servisimizden teknik destek almanızı öneririz.
Yine aynı şekilde, klimanızdan beklediğiniz performansı görebilmeniz için bakım ve onarım faaliyetleri de işinin erbabı kişiler tarafından yapılmalıdır. Ancak bu şekilde klimanızı sağlıklı bir şekilde kullanabilir ve olası tehlikeleri devre dışı bırakabilirsiniz. Şayet bu küçük noktalara dikkat ederek klimanızı kullanmaya başlar iseniz dilediğiniz konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Sigma Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: