General Klima Servisi bünyesinde bulunan tecrübeli ve işinin erbabı personeller ile sizlere tüm modellerdeki klimalarınız için teknik destek hizmeti sağlamaktayız. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine götürdüğümüz bu hizmet için haftanın tüm günleri çalışıyoruz. Esnek çalışma saatlerimiz ile sizlerin müsait olduğu zamanlarda klimanızın bulunduğu yere geliyor ve ihtiyaç duyduğunuz yardımı sizlere sunuyoruz. Yıllardır bu alanda göstermiş olduğumuz faaliyetlerin bize sağlamış olduğu başarıdan siz de yararlanmak isterseniz bize telefon numaralarımızdan ya da online kanaldan ulaşabilir ve vakit kaybetmeden hemen bir randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, klimanız ile ilgili yaşadığınız sorun ufak çaplı ise telefon görüşmesi esnasında da uzmanlarımızdan bilgi alabilir, böylelikle daha hızlı bir çözüme ulaşabilirsiniz.

Servisimiz vermiş olduğu hizmetler ile öncelikle sizlerin konforunu ve memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Kalıcı çözümler sağlamak ve bu çözümleri en uygun fiyatlandırma yol ile gerçekleştirmek temel prensibimizdir. General klimaların genelinde bulunan çevre dostu yaklaşımı, biz de klima servisi olarak benimsemekteyiz. Bu yaklaşım çerçevesinde klimalarınız için montaj, bakım ve onarım hizmetlerini ayrı uzmanlık alanları olarak sizlerle buluşturuyoruz.


Dünya Devi General İçin Hizmetinizdeyiz

İklimlendirme sistemlerinde dünyanın bir numarası olan Japon teknolojisinin üretmiş olduğu en kaliteli ürünlerin başında gelen General klimalar, sizlerin her zaman en iyi şartlar altında yaşamını sürdürmeniz için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Sürekli olarak kendini geliştiren bir markanın servisliğini yapmak için biz de tüm ekibimiz ile çalışmalarımızı her zaman bir adım daha ileriye taşımakta ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Bu nedenle sizi doğru klima seçimi, klimanın sağlıklı bir şekilde kullanımı ve oluşan arızaların giderilmesi konularında desteklemekte ve bilgilendirmekteyiz. Profesyonel ekibimiz türü fark etmeksizin tüm General klimalarınız için dilediğiniz zaman sizlerledir.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
General Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: