Klima servisi alanında güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan servisimiz, iş hayatındaki onuncu yılını bitirirken bu sektördeki öncü firma olma özelliğini korumaktadır. Sertifikalı personelleri, sahip olduğu son teknoloji ekipmanları ve sistematik çalışmaları ile tüm İstanbul’da tercih edilen Kar Teknik, her geçen gün başarılarına bir yenisini daha eklemektedir. Yaptıkları ile hiçbir zaman yetinmeyip her zaman daha iyisini başarmak arzusunda olan servisimiz, müşterilerine kolaylık sağlamak adına haftanın yedi gününün yedisinde de faaliyetlerine devam etmektedir.

Klima üreten birçok şirket olmasına rağmen aralarından sıyrılmayı başaran Airfel markasının tüm modelleri için klima servisi sunmaktayız. Bulunduğunuzu yeri ve yaşadığınız sorunu servisimize ilettiğiniz takdirde, aynı gün içerisinde ilgili personellerimiz tarafından sizlere dönüş sağlanmakta ve müsait olma durumunuza göre araçları ile sizlerin ayağına gelmektedir. Böylece sizler hem klima taşıma işinden kurtulmuş hem de zaman kaybetmeden sorununuza çözüm bulmuş olmaktasınız. Servisimiz, Airfel’in sezonsal inverter, ticari ve sezonsal inverter multi klimaları için teknik hizmet sunmaktadır. Bu servis esnasında daima orijinal yedek parça kullanmakta ve yan sanayi ürünlerden uzak durmaktadır.


Klimanızın Doğru Konumlandırılması ve Sağlıklı Çalışması İçin

Bütçenize uygun herhangi bir klimayı almış olmanız maalesef istediğiniz konforu yakalamanız için yeterli olmayabiliyor. Öncelikle almış olduğunuz klimayı kimseye rahatsızlık vermeyecek en doğru alana monte ettirmeniz gerekmektedir. Sizlerin montaj ihtiyacını gidermek için yanınıza gelen ekibimiz bu yer seçimini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekte ve sadece monte için ücretlendirme yapmaktadır. İlk çalıştırma işlemini gerçekleştiren ekibimiz klimanızın doğru çalıştığını da test ederek görevini sonlandırmaktadır. Bundan sonrasında klimanızın kullanım süresine göre bazı bakım işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu bakım işlemleri esnasında klimanızın sistemsel bir arızasının olup olmadığı teknik personellerimiz tarafından kontrol edilmekte ve tespit edilen bir problem olursa bakım işleminin yanında onarım hizmeti de sunulmaktadır.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Airfel Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: