Kar Teknik Servis olarak içerisinde bulunduğumuz alanda uzun yıllardır faaliyet göstermekte ve bugüne kadar birçok başarının altına imza atmış bulunmaktayız. Profesyonel ve deneyimli uzman kadromuz ile vermiş olduğumuz teknik servis hizmetimizde, başarılarımızın büyük bir bölümünü kaliteli klima servisi anlayışımız sayesinde elde ediyoruz. İstanbul’un her noktasına sağlamış olduğumuz gezici servisimizde tabiri caiz ise ufak bir atölyeyi yanımızda taşıyor ve klimanız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuya anında müdahale ediyoruz. Aradığınız şey gerçek bir klima servisi ve üstün hizmet anlayışı ise bizimle hemen irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Amerika’nın klima üreticileri arasında ilk sırada yer alan Goodman her çeşitteki ürünleri ile sağlıklı ve güvenli bir yaşamı ayağınıza kadar getirmektedir. Diğer dünya devi klima üreticileri ile ortaklıkları bulunan Goodman’ın klima türündeki bütün cihazları için sizlere Goodman Klima Servisi ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.Goodman etiketi taşıyan tüm klimaların bakım, montaj – söküm, onarım – tamir, aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarını son teknoloji hizmetlerimiz ile karşılıyoruz. Söz konusu hizmetlerimizin her biri ayrı uzmanlık gerektirmektedir. Bu nedenle bu hizmetlerin her birini servisimiz içerisinde ayrıca kategorize ediyor ve ayrı ekipler ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

Goodman is the Best One!

10 yılı aşkın bir süredir İstanbul sınırları içerisindeki her yere Goodman marka klimalarınız için verdiğimiz birinci sınıf hizmetler doğrultusunda cihazınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz. Kulvarında lider konumda olan Goodman klima servisimiz, güven ve etik kurallar çerçevesinde hizmet vermeye devam etmektedir.. Teknik deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimizi kullanarak diğer servis hizmetlerinin öncüsü oluyoruz ve yol gösterici misyonumuza artı değer katıyoruz. Klimanız için ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuda bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmet anlayışının farkını yaşayabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Goodman Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: