Kar klima servisi olarak 2008 yılından beri vermiş olduğumuz hizmet ile Feriköy bölgesinde yaşayan tüm klima kullanıcılarının yanında olmayı ve her sorunlarına çözüm bulmayı başarmış bulunmaktayız. Çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekte ve haftanın tüm günleri sizlerle olmaya devam ediyoruz. Servisimiz 24 saat çalışma prensibine sahiptir. Böylece beklenmedik anlarda karşılaştığınız klima sorunlarına anında müdahale edebilmekte ve yaşamakta olduğunuz mağduriyeti çok kısa bir süre içerisinde giderebilmekteyiz.

Feriköy klima servisi olarak klima bakımı, tamiri, montaj servisi, demontaj servislerimizi ihtiyacınız olduğu an müdahalede bulunup müşteri memnuniyetimizi her zaman ön planda tutuyoruz. Klimanız soğutmuyor ya da ısıtmıyorsa müşteri temsilcimizi arayarak randevu almanız gerekmektedir. Feriköy klima servisi olarak bünyemizde çalışan ustalarımızla sizlere sunduğumuz klima modelleri şunlardır; Siplit tipi klimalar, duvar tipi klimalar, kaset tipi klimalar, salon tipi klimalara hizmetlerimiz bulunmaktadır. Feriköy klima servisi olarak her zaman hizmetinizde hazır bir şekilde beklemedeyiz. Eğer firma sahibiyseniz iş yerinizde işlek bir işletmeyse sizleri zor durumda bırakmamak için acil ekibimizden yararlanabilirisiniz. Acil klima servisimiz adresine en kısa sürede gelerek sorunuzu ortadan kaldırmaktadır.

Klima servis hizmetimizle teknik servis alanlarında deneyimli olan ekibimiz ve profesyonel kadromuzla Feriköy semtine ve mahallelerine klima montajı, klima, bakımı, tamiri, periyodik bakım hizmetlerini sizlere vermekteyiz. Haftanın 7 gününde de teknik servis hizmetimizden yararlanıp problemlerinizi istediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Feriköy Klima Servisi Hizmetlerimiz

 • Feriköy servisimizle beraber klimanızı istediğiniz yere koyabilirsiniz.
 • Feriköy klima gaz şarjı
 • Feriköy klima bakımı
 • Feriköy klima sökümü (demontaj)
 • Feriköy klima arıza giderilmesi
 • Feriköy kompresör tamirleri
 • Feriköy klima senelik bakımlar
 • Feriköy klima gaz dolumu ve gaz kontrolleri
 • Feriköy klima kondanser temizlikleri
 • Feriköy klima filtreleri yenileme ya da temizleme
 • Feriköy klima taşıması
 • Feriköy klimanızın kondanser ilaçlı suyla köpükle yıkanmaları
 • Feriköy klima dış aksamındaki ilaçlı su ve köpükle yıkama
 • Feriköy klima kumandanız yoksa kumanda temini.

İstediğiniz her an müşteri temsilcimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki teknik arızalardan herhangi biriyle karşı karşıyaysanız vakit kaybetmeden bizleri arayın. Tek yapmanız gereken Feriköy klima servisimizi arayarak bizlere sorununuzla alakalı detaylı bilgi vererek bizlerden randevu almanızdır. Randevu gününüzde servis ekibimiz kapınızda olacaktır.

Servisimiz bünyesinde bulunan ve sayısı 20’ye dayanan uzman personel kadromuzun her birinin sahip olduğu eğitim ve sertifikalar ile bugüne kadar tüm müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanmayı başardık. Hedefimiz, her zaman tüm müşterilerimizin sorunlarına kalıcı çözümler bulmak ve daimi konforu sağlamaktır. Bunu yaparken yenilikleri yakından takip etmekten ve gelişime açık olmaktan hiçbir zaman için ödün vermemekteyiz.

Feriköy mahallesi ve çevresinde hizmet veren servisimiz, firmamıza ait tam teşekküllü araçlarımız sayesinde günün her saati sizlere hizmet vermektedir. Klima bakımı, klima onarımı, klima montajı ve sökümü gibi tek başınıza gerçekleştiremeyeceğiniz tüm ihtiyaç alanlarında sizlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. Servisimize başvurmadan önce klimanız hakkında almak istediğiniz yardımın konusunu tarafımıza açık bir şekilde iletmeniz size çözüm sunmamız için yeterli olan tek önemli noktadır.

Servisimiz özellikle yaz aylarından hemen önce artan yoğun klima montajı taleplerinize zaman kaybetmeden karşılık vermek için haftanın 7 günü boyunca hizmetinizdedir. Uzman personellerimiz tarafından kuralına uygun bir şekilde monte edilen klimanızın doğru kullanımı hakkında bilgi almak için de ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Her marka klimanın belli başlı özellikleri değişkenlik gösteriyor olsa da kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar birbirine benzemektedir. Servisimiz tüm marka ve model klimalar için hizmet vermektedir.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Feriköy Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: