Okmeydanı Klima ServisiKlima servisi denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Kar klima servisi, Okmeydanı bölgesi ve çevresindeki tüm kullanıcılara kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü her saat hizmet alabileceğiniz servisimiz siz değerli klima kullanıcılarının yaşamakta olduğu teknik problemlere kalıcı çözümler üretmektedir. Sahip olduğu geniş uzman kadrosu ile bugüne kadar tüm müşterilerinden tam puan almayı başaran servisimiz, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyime yenilikçi yaklaşımını da katarak çalışmalarına devam etmektedir. Her marka ve model klima için destek hizmeti veren servisimize telefon ya da e-mail aracılığı ile ulaşabilir, sorununuzu ilgili arkadaşlarımız ile paylaşabilir ve talep ettiğiniz hizmeti almak için bir kayıt oluşturabilirsiniz.

Bakım, Onarım ve Montaj Hizmetleri

Okmeydanı bölgesindeki her klima kullanıcısına hızlı bir şekilde ulaşan teknik ekibimiz cihazınız için bakım, onarım ve montaj hizmeti vermektedir. Diğer cihazlara oranla kullanım ve bakımına daha fazla özen gösterilmesi gereken klimaların ilgili işlemleri için muhakkak profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Klimanız ile ilgili bir teknik servisten destek almak için ürününüzün arızalanmasını beklemeniz yapacağınız en büyük hata olacaktır. Çünkü klimalar işleyiş sistemleri gereği yılda en az bir kez bakımdan geçmelidir.

Hava içerisindeki partiküller ile devamlı olarak iç içe olan klimalarınız bu nesneler nedeni ile tıkanabilir, arızalanabilir ya da çalışır konumdayken soluduğunuz havayı kirleterek sağlığınıza zarar verebilir. İleride daha büyük sorunlarla karşılaşmamanız için klimanızın bakımını ihmal etmemeniz gerekmektedir. Servisimiz bakım işlemleri esnasında klimanızın ünitesini temizlemekte, faz hızını kontrol etmekte ve içerisindeki gaz oranını dengelemektedir.

Arıza yaptığını fark ettiğiniz klimalarınız için de hızlı çözümler sunan servisimiz her zaman tüm ekip ve ekipmanları ile sizlerledir. Aldığınız hata kodunu belirterek ya da yaşadığınız sorunu detaylandırarak tarafımız ile paylaştığınız takdirde ilgili uzmanlarımız konuya vakit kaybetmeden müdahalede etmekte ve mağduriyetinizi en kısa sürede gidermektedir.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Okmeydanı Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: