Hem iç hem dış hava koşullarına maruz kalan klimalarınız için Kar klima servisi olarak Nurtepe bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz. 2009 yılından bu yana aralıksız faaliyet gösteren servisimiz 7/24 çalışma prensibini benimsemektedir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan ekibimiz klimanıza hızlı çözümler üretmektedir. Kâr amacını hiçbir zaman öncelikleri arasına yerleştirmeyen Kar klima servisinin birincil hedefi, müşterilerinin yaşadığı sorunlara en kısa sürede kalıcı çözümler bularak onları memnun etmektir. Bu nedenledir ki servisimiz Nurtepe bölgesinde en çok tercih edilen bir numaralı klima servisidir. Siz de klimanız için herhangi bir konuda bizden destek almak isterseniz tarafımız ile dilediğiniz zaman irtibata geçebilir ve hemen bir randevu oluşturabilirsiniz.

Klima Servisimizin Verdiği Hizmetler

Servis bünyesinde çalışan personellerimizin alanında eğitim almış kişiler olması sunduğumuz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunun en büyük göstergesidir. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren ekibimiz her marka ve model klimalarınız için bakım, onarım, tamir, montaj, demontaj ve nakil hizmeti vermektedir.

Hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde rahat bir nefes almamıza yarayan klimalarımızın öncelikle doğru bir şekilde konumlandırılması gerekmektedir. Yanlış bir yere monte edilen bir klima, kullanıcılarının sağlığına zarar verebilmektedir. Bu nedenle klimanızın montajı esnasında tarafınıza yönlendirilen personellerimiz, cihazın nereye monte edilirse sizin için en sağlıklısı olacağı konusunda sizleri yönlendirmektedir. Ayrıca tüm montaj ve demontaj işlemlerinde klimanızın marka ve modeline uygun, kaliteli parçalar kullanılmaktadır.

Klimanızda oluşabilecek herhangi bir arızanın önlenmesi ya da oluşan hatanın giderilmesi için de uzman ekipleriniz gezici servisleri ile sizlerin bulunduğu yere gelmektedir. Konuya olduğu yerde çözüm getiren personellerimiz klimanızın ünite temizliğini gerçekleştirme, elektrik akımını kontrol etmekte ve gaz düzeyini dengede tutmaktadır.  

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Nurtepe Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: