Günümüzün vazgeçilmez teknolojik gelişmelerinden biri olan klimalarınız için Kar klima servisi olarak Nişantaşı bölgesindeki kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Klima montajı, klima bakımı, klima onarımı gibi alanlarda 2008 yılından beri faaliyet göstermekte olan servisimiz, kaliteli hizmet anlayışı sayesinde bu sektördeki öncü kuruluş olmayı başarmıştır. Servisimizin bünyesinde yirmi kişilik dev bir uzman kadro mevcuttur. Her bir personelin uzmanlık ve yetkinliği sahip oldukları belgeler ile onaylanmıştır. Bu nedenle Nişantaşı bölgesinde yaşıyor ve klimanız ile ilgili herhangi bir konuda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, tarafımıza telefon ve mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Servisimiz siz değerli klima kullanıcılarını daha çok memnun etmek için haftanın tüm günleri her saat faaliyet göstermektedir. Bu sayede yazın sıcağında da kışın soğuğunda da zor durumda kalmayacaksınız.

Her marka için klima servis ücretimiz sabittir. Bu ücretlendirme bulunulan bölgeye göre değişkenlik göstermediği gibi klima türleri içerisinde de her tür için ayrı bir sabit fiyat belirlenmiştir. Servisimiz bu yönüyle de her kullanıcısına adil bir şekilde yaklaştığını ve önceliğinin müşterilerini memnun etmek olduğunu kanıtlamaktadır. Servisimizden temin ettiğiniz tüm hizmetler sayesinde yüklü miktarlarda gelen faturalarınızdan kurtulabileceğiniz gibi sağlığınızı da güvence altına alacaksınız.

 

En İyi Performans İçin Bakım Şart

Klimanızı kullanmaya başladıktan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli husus, belirli aralıklar ile cihazın bakımını yaptırmaktır. Düzenli olarak bakımı gerçekleştirilen bir klimanın kullanım ömrü her zaman için daha uzun olmaktadır. Çalışma sistematiği gereği hava ile sürekli olarak münasebet halinde olan klimalar arızalanmaya elverişli ürünlerdir. Bir arıza ile karşılaşmadığınız sürece bakımını uzman kişilere yaptırmadığınız klimalar ilerleyen zamanlarda sizler için çok daha büyük sorunlar teşkil edebilir. Bu doğrulta bakım masrafından tasarruf etmeyi düşünürken klimanızı kökten kaybedebileceğinizi unutmayınız ve servisimizden bakım hizmetleri konusunda bilgi alınız.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Nişantaşı Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: