Kar klima servisi alanında en kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktayız. Firmamız sizlerden gelen istekler üzerine Kurtuluş bölgesine hizmette olan servis araçlarımızla beraber her türlü klima montajı, arıza ve bakımı türünden işlemlerinizi halletmekteyiz. Kar Klima Servisimiz uzmanlarımız ve güvenilir kadromuzla Kurtuluş Semtine ve çevresine Klima servis hizmetimizde bulunur.

Sene bir defa da olsa mutlaka klima bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. Senelik klima bakımı yapılan klimaların sorunları daha aza iner ve yazın veya kışın da bir sorun yaşamazsınız. Klimaların bakımlarını yaptırmadığınız takdir de pek de rahat edemezsiniz. Birçok klima kullananlar bilinçli olmadıklarından dolayı birçok sorun yaşamaktadır. Kar klima servisinde çalışan personellerimizin her biri uzman olmasının dışında güler yüzlü ve eğitimli personeller ile bugüne kadar binlerce kişinin sorunlarına hızlı ve kesin sonuçlar sunmayı da başarmışlardır. Klima servisi denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olmayı başardık. Kadromuzda birbirinden farklı ekipler oluşmakta. Personel sayımızsa 30-40 kişilik gruplar halindedir. Böylelikle de her personelimizin sadece kendi alanlarında hizmet vermesi ve müşterilerin işin uzmanları tarafından da kalitede her zaman hizmet sağlamaları bizler açısından bir artı yön daha olmuştur.

Klima Hizmeti

Servisimizle verilen hizmetler klimanızın performanslarını her zaman en üst düzeyde tutmayı hedef haline getirmişizdir. Uzman personellerimizle klimanızın doğru kurulumu gerçekleştirilir ve bulunduğunuz ortamda da hava akışının sağlıklı olması sağlanır. Olası arızalanmaları da önlemek adına yapılacak olan tüm işlemler de bizim tarafımızdan sizlere sağlanmaktadır. Mevcut klima servislerinin içinde öncü konumda olan ve fiyat – performans değerlendirilmesi yapıldığı zamanda klima kullanıcılarının da bir numaralı hala gelen Kurtuluş klima servisi olarak Kurtuluş bölgesindeki klima sorunlarınızın hepsini bizler sayesinde çözüme kavuşturmanızı sağlamaktayız. Kaliteli hizmetimiz her zaman devam etmektedir.

Uzun yıllardır klima servisi alanında faaliyet göstermekte olan ve bu alanda adını tüm müşterilere duyarak herkesin bir numaralı tercihi olan Kar klima servisi olarak İstanbul’un Kurtuluş bölgesinde siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu tüm saat dilimlerinde servis sunan ekibimiz her biri uzman teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Klimanızın çalışma ömrünü ve sizin sağlığınızı güvence altına alan servisimize ulaşmak için internet sitemizin iletişim bölümünde yer alan bilgilerden faydalanabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi sunan servisimiz esnek çalışma saatleri ve ödeme koşullarının çeşitliliği ile her zaman ilk tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Kurtuluş bölgesi sakinleri için klima bakım onarımı ile montaj ve sökümü konularında hizmet sunan servisimiz, her model ve marka klimalarınız için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Klimanız için alacağınız tüm hizmetlerin alanında uzman kişiler tarafından verildiğine özen göstermelisiniz. Çünkü bir klima servisi yaşanılan problemleri çözebileceği gibi olası sorunları da engelleyici tedbirler almanızı sağlayabilmektedir. Bu da ancak ve ancak Kar klima servisi gibi alanında deneyim ve tecrübe kazanmış servisler tarafından sağlanabilmektedir.

Klimanızla İlgili Yaşanabilecek Sorunların Önüne Geçin

Klimanız diğer birçok cihazınızdan farklı olarak kullanımına ve bakımına özen gösterilmesi gereken ürünlerdir. Bu özeni bireysel olarak göstermeniz tek başına yeterli değildir. Bazı teknik konularda profesyonel servis hizmeti alarak yapılması gerekenleri tamamlayabilirsiniz. Servisimizin sunduğu hizmetler doğrultusunda rutin bakım işlemleri ile bile karşılaşabileceğiniz birçok sorunu daha yaşanmadan önleyebilirsiniz. Örneğin servisimizden alacağınız bir periyodik bakım hizmeti ile enerji tüketimini dengeden tutabilir ve hatta bu tüketimi %30’lara varan oranda düşürebilirsiniz. Yine aynı şekilde bir bakım hizmeti ile klimanızın sağlığınıza zarar vermesinin de önüne geçebilir, bir süre sonra ortamdaki havayı kirleten ve kötü kokular yayan bir klimaya sahip olmaktan uzak durursunuz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Kurtuluş Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: