Bireysel mono split ve merkezi sistem klimaların servis ve bakım hizmetlerini tam on yıldır başarı ile gerçekleştiren Kar klima servisi olarak Kemerburgaz bölgesi ve çevresinde hizmet vermekteyiz. İklimlendirme sisteminin vazgeçilmez ve en önemli parçası olan klimalarınızın montajından demontajına, bakımından tamirine kadar birçok işlemi tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Deneyimli uzman kadromuzun haftanın her günü 24 saat hizmet sunması sayesinde acil durumlarda bile sizin yanınızda oluyoruz.

Kurulduğu günden bu yana en büyük önceliği, müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunarak onları memnun bırakmak olan servisimiz bu prensibinden hiçbir zaman için ödün vermemektedir. Bu sektörde her geçen gün rakiplerinin sayısı çoğalsa da Kar klima servisi Kemerburgaz bölgesinde en çok tercih edilen servis olmayı başarmıştır. Siz de servisimizin kaliteli ve kesin çözüm garantili hizmetlerinden yararlanmak isterseniz günün her saati telefon ve e-mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Klimanızı Profesyoneller Ellere Teslim Edin

Belirli bir masrafa girerek satın aldığınız klimanızdan pek tabi beklentiniz size konfor sağlamasıdır. Bu konforu yaz döneminde ortamı serinleterek kış döneminde ortamı ısıtarak fevkalade bir şekilde gerçekleştiren klimanıza bu nedenle özen göstermeniz gerekmekte ve bazı durumlarda muhakkak yetkin bir servisten hizmet almanız gerekmektedir. Bu durumları klimanızın sökümü ve takımı ile bakımı ve onarımı olarak sıralayabiliriz. Bu işlemlerin her biri için servisimizin uzmanlarından destek, görüş ve öneri alabilirsiniz.

Klimanızın olası arızalanmalarının engellenmesi, sürekli olarak yüksek performans gösterebilmesi ve enerjiden tasarruf sağlanabilmesi için periyodik bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Bu bakım işlemleri esnasında güler yüzlü personellerimiz klimanın ölçümlerini yapmakta, soğutucu gazın devrini kontrol etmekte, iç ünitenin temizliğini gerçekleştirmekte ve yapılan her işlemin gerekliliği ile önemini tarafınızla paylaşmaktadır.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Kemerburgaz Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: