Hem elektrik hem gaz sisteminin bir araya geldiği ve her aşamasında büyük titizlik gösterilmesi gerekli olan klimalarınız için Kar klima servisi olarak İkitelli bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Her çeşit ve marka klimanız için montaj, demontaj, bakım ve onarım hizmetleri sunduğumuz bu alanda yılların getirmiş olduğu tecrübe sayesinde kendimizi bu alanın önde gelen isimlerinden biri yapmayı başardık. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde gücümüze güç katarak ve alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek büyümeye devam etmekteyiz.

Servisimiz İkitelli ve çevresindeki tüm ev ve iş yerlerine gezici hizmet sunmaktadır. Bu sayede klimanıza yapılacak olan müdahale ile ilgili gerekli tüm teçhizat ekibimizin yanında bulunmakta ve sorununuzun kısa sürede çözülmesi sağlanmaktadır. Her biri alanında eğitim görmüş, başarılarını belgelendirmiş personellerden oluşan uzman kadromuz ile haftanın yedi günü 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz. Bu alanda hizmet verip en uygun maliyet ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerini bugüne kadar memnun etmeyi başaran servisimizden siz de faydalanmak isterseniz bize telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan talep formunu doldurarak da sorununuzu ayrıntılı bir şekilde anlatabilir ve ilgili arkadaşlarımızın tarafınıza en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamalarını bekleyebilirsiniz.

Klimanıza Dair Tüm Sorunların Çözümü Servisimizde

Servisimizin bünyesindeki personeller, hizmet verdiğimiz alanlara göre istihdam edilmektedir. Klimanızın montajı için hizmetinize gelen arkadaşımız ile onarımı için gelen personelimiz aynı değildir. Bu da işimizi ne kadar ciddiye aldığımızın ve profesyonel bir iş dağılımı ile çalışmalarımıza devam ettiğimizin göstergesidir. Halihazırda yüksek oranda enerji tüketen cihazlarınızın faturalarınızı daha fazla kabartmaması için de yazın ortasında tıkanıp kalan klimanızın acilen eski haline döndürülmesi için de servisimize başvurabilirsiniz. Siz sadece ihtiyaç duyduğunuz konuyu aktarın, gerisinin servisimizin profesyonel çalışma ekibi tarafından çözüleceğine emin olun.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
İkitelli Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: