On yıldır faaliyet göstermekte olduğumuz servis alanında Kar klima olarak tüm sorunlarınıza çözüm bulmaya devam etmekteyiz. Halkalı bölgesi ve çevresinde vermiş olduğumuz klima servisi sayesinde her marka ve modeldeki klimalarınızı montaj, söküm, tamir, bakım, onarım ve nakil işlemleri en doğru şekilde tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Birbirinden yetenekli ve işinin ehli personellerimiz sayesinde bugüne kadar tüm müşterilerimizi memnun etmeyi başardık. Sizlerin yoğun hayat temposunu da göz önünde bulundurarak 7/24 çalışma şeklini kendimiz için bir sistem haline getirmiş bulunmaktayız. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her an, uzun süre beklemenize gerek kalmadan yanınızda olabiliyor ve sizlere pratik çözümler üretebiliyoruz. Eğer siz de Halkalı bölgesi sakini iseniz ve klimanız ile ilgili profesyonel bir desteğe duyuyorsanız hemen bizi arayabilir ya da tarafımıza mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tüm Bilgi Birikimimiz ve Tecrübemiz İle Yanınızdayız

R22 gazı esas alınarak buharlaşma ve yoğunlaşma yöntemleri ile bulunduğu ortamı ısıtma ya da soğutma özelliği gösteren klimalar için derin bir bilgi birikimi gerekmektedir. Yapılacak her tür müdahalede teknik bilgiye ihtiyaç duyulmakta ve bu bilgiler ışığında işlemler gerçekleştirilmektedir. Servisimizin bünyesinde çalışan tüm personellerimiz klimaların işleyiş sistemlerine oldukça hakim, eğitimli kişilerdir. Bu nedenle tedirginlik duymadan tarafımıza müracaat edebilir ve yaşadığınız sorunlar ile birlikte kafanızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldırabilirsiniz.

Servisimiz verdiği montaj, söküm ve nakil hizmetleri ile sizi büyük bir yükten kurtarmaktadır. Klimanın doğru yere doğru bir şekilde kurulumu ne kadar önemli ise kurulu olan bir klimanın büyük bir özen ile sökülüp farklı bir yere dikkatle taşınması da o kadar önemlidir. Bu nedenle günlük hayatınızın sağlık ve konfor seviyesini yükselten bu cihazların montaj, söküm ve nakil işlemlerinde servisimizden destek almanızı öneririz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Halkalı Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: