Kar Klima servisimiz ile siz müşterilerimize günün her saati hiç durmadan müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Günümüzdeyse müşterilerimizin arızalarında ya da klimaları ile alakalı sorunlarla çağrı merkezlerimizde telefonlar almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bütün sorunlarını eksiksiz bir şekilde onarabilmek için klima servisi olarak hizmet sınırlarımızı aşmış ve siz değerli müşterilerimize garanti vererek kurulmuş olan kadromuz evinize kadar gelerek sorunlarınızı hızlı bir şekilde onarıp sizleri mutlu edecekler.

Kar klima servisimizi kurulduğu ilk baştan beri müşteri portföyünü arttırıp müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilmek adına sokaklara koyduğumuz gezici ekiplerimiz tarafından çağrı merkezini aramanızla beraber ekiplerimiz kısa bir sürede evinize kadar gelip sorunlarınızı halletmekteler.

Kar Klima Servisi, Bakım ve Klima Montajı

Klimalarınızı mutlaka yılda en az 2 kez klima bakımı yapmanız gerektiğini mutlaka biliyorsunuzdur. Klima cihazları iç ve dış ortam olmak üzere farklı hava şartlarına maruz olan cihazlardır. Isı transferi yapılırken transferin üstünde meydana gelen kirlenme ve yıpranmalar giderilmezse fazla elektrik yakarak az verim alırsınız. Bu durumda sizleri ekonomik açıdan bir hayli zorlar ayrıca da klimanızın ömrünü kısaltır. Bu türlü sorunlarla uğraşmamak adına klimalarınızın bakımlarını senede en az 2 kez yaptırın. Bizleri takip edip klimayla alakalı istediğini her şeyi öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

7-24 Servis Hizmeti. Artık klimanız bozulduğu zaman saati dert etmeniz gerekmeyecek. Gün boyu süren hizmetimizle huzur içerisinde olabilirsiniz. Servisimiz 7-24 hizmetinizdedir. Kar klima servisi olarak tüm ilçelere klima bakımı ve klima servisi hizmetimizi vermekteyiz. Yaz ve kış ayları boyunca kalitemizi bozmadan sizlerin klima onarımı, bakımı ve montaj gibi sorunlarınızı güler yüzlü ekibimizle beraber %100 müşteri memnuniyetine odaklanmış bir şekilde çözüme ulaştırmaktayız. Sizlerde eğer klimanın kötü kokusuna ya da ondan gelecek zararlara karşıysanız bizi arayın.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Cumhuriyet Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: