Bozkurt semtinde tüm marka ve model klimalarınıza uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bozkurt klima servisimiz klima modeliniz ne olursa olsun birden fazla marka adına garantili yetkili servis hizmeti veriyoruz. Bunların dışında Bozkurt semtinde olan kişiler diğer markaların adına da özel teknik servislerimiz bulunuyor. Bozkurt klima teknik servisimiz tamir edilen klimalara 1 sene yedek parça garantisi uygulamasını da yapmaktayız.

Eve Servis ve Hızlı Bakım

Klima bakım servisimiz seneler sektörde önlerde gelmektedir. Edindiğimiz tecrübelerle klimalarınızın bakımlarını yüksek performans eşliğinde ve sorunsuz çalışması adına üst seviyelerde hizmet sunmaktayız. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yaptırdığınız zaman cihazlarınızın ömrü de bir o kadar daha uzun olacaktır. Ev servisimizi 7/24 uzman desteğimizle yanınızda bulma imkanını siz değerli müşterilerime sağlamaktayız. Klima bakım servisi için servis talep formlarından yararlanabilir veya eve servis klima bakım servisinizi ayağınıza kadar getirtebilirsiniz.

Hangi Klima Markalarına Bakım Hizmeti Vermekteyiz?

Özel klima servisimizle Zen, Airfel, Alarko, General Electric, Ariston, Arçelik, Beko, Baymak, Carrier, Bosch, Daikin, Demirdöküm, Fuji, Fujitsu, Goodman, Cartel, Gree, Haier, High Life, LG, Mitsubishi Electric, Rubenis, Samsung, Sanyo, Trane, Toshiba, Chiller, Westinghouse, Vestel, Auro, McQuay, York markalarına klima hizmetinizi vermekteyiz.

Klima Bakımı Neden Önemlidir?

Marka ve model ne olursa olsun klimayı ilk günkü gibi verimli ve performanslı bir şekilde çalışabilmesi adına klima bakımını yaptırmanız şarttır. Herhangi bir arıza ile sık bir şekilde karşılaşmamak adına bunu en aza indirebilmeniz için cihazınızı yormamanız gereklidir. Bunun içinde bakım yaptırmalısınız. Ayrıca da cihazın verimli çalışması, enerji tasarrufu sağlayabilmek, faturayı azaltabilmek, sağlığınız ve konforunuz, güvenliğiniz açısından ve temiz hava solumanız hastalıklardan korunabilmeniz adına mevsimlerinizi sorunsuz bir şekilde geçirebilmek için senelik olarak klima bakımlarınızı yaptırmalısınız.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Bozkurt Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: