Duatepe General Klima servis hizmetimizle özel klima hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Garantisi süresi dolmuş olan General markalı uzman teknikerlerimizle özenli bir şekilde tamir ve bakım işlemleriniz gerçekleştirmek üzerine sizleri beklemekteler. Profesyonel ekibimizle hataya asla yer vermemekteyiz. Eğitimli uzman kadromuzla duvar tipi klimalı merkezi VRF klimalara kadar tüm problemlerinizi çözüme kavuşturma işlemini yapmaktayız. Müşteri odaklı çalıştığımızdan bizler için her zaman müşteri memnuniyeti önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmek bizler için birinci sırada yer almaktadır. Bundan dolayı asla şüphe duymamalısınız.

Yetkili Klima Servisi Duatepe

Kullanmış olduğunuz klimanın markasına göre yetkili olan çalışanlarımıza gerekli bilgiyi vererek hizmetimizle alakalı bütün detayları müşteri temsilcilerimizden öğrenmeniz mümkün. Bakım hizmetleri yapılmaz ise çok farklı arıza durumları ile karşı karşıya kalmanız mümkün. Onarım için ihmal gösterdiğiniz takdirde hurda olarak kayıtlara geçmiş olursunuz. Klimanızda oluşmuş olan problemi deneyimli ve uzman ekiplerimiz ile çözüme kavuşturmanız çok basittir. Hangi durum olursa olsun, klimanızın markası ne olursa olsun bizleri arayabilirsiniz. Cihazınız çok gürültülü ise su akıtıyorsa, kötü kokular geliyorsa, verimli soğutma ya da ısıtma hizmetinizi sizlere vermiyorsa mutlaka içinden kaynaklı bir arıza olduğunu gösterir Ekiplerimizle her gün yenilenen teknoloji cihazları hakkında çalışanlarımız her türlü eğitimleri aldıklarından bu tür problemler de çok büyük sorunlara yol açmamaktadır.

Klima Teknik Bakımı

Ev, iş merkezleri, işyeri, fabrikalar gibi birden çok alanda klimalar aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Klima kullanımlarında doğru montaj yapıldıktan sonra da uzun bir dönem arıza vermesi beklenmemektedir. Montaj yaparken yapılacak yerde hatalar ya da yanlış yere yapılan yerleştirmelerde de verimi çok iyi bir şekilde alamazsınız. Fiyat içinde müşteri temsilcimizle görüşerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Duatepe Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: