Kar klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi bir şekilde ve ekonomik olarak hızlı hizmet verme amacı ile oluşturduğumuz gezginci araçlarımız ile klima servisimizi hizmetinize vermekteyiz. Gayrettepe klima servisinde hedefimiz müşteri memnuniyetin her zaman yüksek tutmak ve güler yüzlü kaliteli hizmet anlayışımızı her zaman ön planda tutmak amacımızdır. Servisimiz tarafından yapılan işçilikler ve değişimler 1 sene garanti kapsamı içerisinde tutulmaktadır.

Klima Bakımının Önemleri

Klimaların en çok bakım isteyen parçalarından biri filtre kısımlarıdır. Klimanın kullanılacağı yerdeki toz ve partiküllerin yoğunluğuna göre 2 haftada bir temizlenmesi gerekmektedir. İç ünite kısmında yer alan filtrelerin maksimum olacak şekilde haftada bir tozu alınması ve en geç 1.5 ayda birde ılık sabunlu suyla yıkanması gerekir. Yıkadıktan daha sonra uygulanacak olan dezenfektan kimyasallar, hijyen bakımından çok daha sağlıklı bir yaklaşım olacaktır. Özel temizleme kimyasallarını kullanmanız oluşmuş olan bakterilere karşıda dezenfektasyonda daha iyi bir çözüm alınması bakteri ya da küf nedeni ile oluşmuş olan kötü kokuların yok olmasında daha etkili olacaktır.

Filtre temizlemesinde kimyasalları piyasadan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Filtre yıkanma işleminden daha sonra mutlaka kurutulması gerekir. Senede 3 defa dış temizliğinin de yapılması daha uygun olacaktır. Temizleme işleminde üretici firmadaki size verilen ya da gösterilen şekilde temizleme işlemini yapmanız daha uygun ve güvenli olur.

Klima Tipleri

Tavan tipi olan klimalarda, filtreler genellikle ortamın toz durumuna ve şartlarına bakılarak senede 1 defa temizlenmesi gerekir. Split ve multi tip klimalarda ise elektrostatik filtrenin senede 3 – 4 defa değiştirilmesi gerekmektedir. Klimanızın düzenli bir şekilde temizlik ve bakımınızı yapmanız hijyen için son derecede önemli olduğu kadar da ondan alacağınız verimde önemli olmalıdır.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Gayrettepe Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: