Yeşilköy Klima ServisiYoğun ve aktif kullanım alanına sahip olan klimalar oldukça hassas aletlerdir. Yaz ve kış aylarında konforlu ortamın oluşması için oldukça önemlidir.Okul, konut,banka , ofis ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen önemli bir ürün olan klimalara yılda bir defa bakım ve onarım yapılması önerilmektedir. Klima bakımının alanında uzman klima servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Kar klima servisi klimanız da meydana gelen probleme profesyonel çözümler sunmaktadır. Problemin tespit edilmesinin ardından çalışma programı hazırlanmaktadır. 2005 yılından bu yana hizmet sunan  Kar klima servisi bünyesinde 25 kişilik çalışma ekibi yer almaktadır. Çalışma ekibi bünyesinde yer alan tüm personeller sertifikalı ve alanında uzmandır. Müşteri memnuniyetine her şeyden önce önem vermektedir. Kar klima Servisi Yeşilköy’de ki birçok ev , ofis ve iş yerine hizmet sunmaktadır.

Klima Montajı

Kar klima servisi garanti kapsamı dahilinde klima bakım hizmeti sunmaktadır. Güvenilirliğini ortaya koyarak çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi klimanızın ilk günkü verimde çalışmasına imkan tanımaktadır. Müşteri memnuniyetini referans olarak kullanarak her geçen gün vizyonuna artı değer kazandırmaktadır.

Kar Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Kar klima servisi kondenserin temizliğini gerçekleştirmektedir. Temizleme işlemi sırasında basınçlı su uygulamaya alınmaktadır. Elektrik tesisatının kontrolü gerçekleştirmekte ve tüm akım değerleri tek tek kontrol edilmektedir. Bu adım sonrasında drenaj tavası temizlenmektedir. Hava filtresinin temizliği yapılmaktadır. Estetik görüntü kontrol edilmektedir. Kar klima bakım hizmetleri sonrasında cihazınız daha verimli çalışacaktır. Böylelikle cihazınızın ömrü uzayacak ve daha az elektrik sarf edecektir. Klima bakım ve onarım işlemleri sayesinde olmadık anlarda arıza problemi ile karşı karşıya kalmazsınız. Klimanız yaz aylarında mekanı daha iyi soğutur kış aylarında ise daha iyi bir şekilde ısıtır.

Klima Bakımı Yapılan Cihazlar İle Bakımı Yapılmayan Cihazlar Arasındaki fark Nedir?

Klima bakımı yapılan cihazlar, bakımı yapılmayan cihazlara oranla daha verimli çalışır ve aralarında %25’lik verim farkı bulunur. Klima bakımı yapıldıktan sonra %10 daha az elektrik harcandığı gözlemlenmektedir. Bununla beraber cihazınızdan  kesintisiz olarak faydalanma imkanı sunmaktadır. En önemli husus ise insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen Lejyonel bakterisini geri plana almaktadır. Sizler de klima bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Kar klima servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Yeşilköy Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: