Yeniköy Klima ServisiKlimalarınızın yılda iki defa düzenli olarak bakım yaptırmanız gereklidir. Periyodik bakımı gerçekleşmiş olan klimalar daha verimli bir şekilde çalışır. Genellikle klimaların ısı yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve toz kalıntıları cihaz performansının düşmesine neden olmaktadır. Bu tür durumlarda klimanın içerisinde yer alan  soğutucu gazın mevsimlere göre düzeltilmesi gerekmektedir. Bilgili ve deneyimli uzman çalışma ekibine sahip olan Kar klima servisi a sınıf kalite de hizmet sunmaktadır. Klima servisi dendiği zamanlarda akıllara ilk gelen adres olan Kar klima servisi, Yeniköy’de hizmet sunmaktadır. Birinci sınıf hizmet kalitesine sahip olan Kar klima servisi 2005 yılından beri hizmet sunmaktadır. Kar klima servisi bünyesinde 25 kişilik çalışma ekibi yer almaktadır. Program dahilinde çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi klimanız da meydana gelen problemlere profesyonel çözümler üretmektedir.

Kar Klima Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Kar klima servisi iç fan temizliğinden drenaj hattının temizliğine kadar birçok bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Kar klima servisi tarafından voltaj akım değerleri tek tek kontrol altına alınmaktadır. Daha sonra kondenser klima temizleme aracılığı ile temizlenmektedir. Bu uygulamalar aracılığı ile klimanız daha verimli bir şekilde çalışmaya başlar ve ömrü uzar. Bakımı gerçekleşmiş olan klimalar daha az elektrik sarf etmektedir. Periyodk bakımı gerçekleşmiş olan klimalar, bakımı yapılmayan cihazlara oranla  %25’lik verim farkına sahiptir. Bununla beraber arıza giderleri de azalmaktadır. Alüminyum paneller arasında, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen lejyonel bakterisi de yok edilmektedir. Uzun yıllardan beri hizmet sunan Kar klima servisi klima montaj, klima gazı, bakım, onarım ve filtre temizliği alanında hizmet sağlamaktadır. Eğer klimanız da meydana gelen arızayı kısa zaman da çözüme kavuşturmak istiyorsanız Kar klima servisleri ile iletişme geçebilir ya da web sitemizden müşteri talep formunu doldurabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Yeniköy Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: