Şişli Klima ServisiKlimanızın arızalanması durumunda Kar klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Birini sınıf kaliteye ev sahipliği yapan Kar klima servisi bünyesinde deneyimli ve uzman çalışma ekibi yer almaktadır. Müşterisinin tüm isteklerine en kısa zaman zarfı içinde yanıt veren Kar klima servisi hizmetleri öncelikle müşterisinin mekanına giderek tespit araştırmasını gerçekleştirmektedir. Bu adım sonrasında klimada meydana gelen arıza tespit edilmekte ve hangi yöntemler doğrultusunda bakım ve onarım yapılacağı çözüme kavuşturulmaktadır. Kar klima, Şişli’de yer alan tüm iş yerleri, ofis e evlere hizmet sağmaktadır.

Kar Klima Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Kar klima servisi, R-22 gazının basınç değerlerini kontrol etmektedir.  V otomat ve elektik tesisatı kontrol edilmektedir. Daha sonra elektrik, duyu ses kontrolleri yapılmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda dranaj tavası ve hattının temizliği gerçekleştirilmektedir.

Klima Bakımı Yaptırmak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Klima bakımı yaptırmak istediğiniz zaman tercih edeceğiniz firmanın belge dahilinde çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Bununla birlikte firma bünyesinde çalışan personellerin de sertifikaya sahip olması gerekmektedir. Daima garanti kapsamı dahilinde çalışan klima servisleri tercih edilmelidir.

Kar Klima Servisi İle Tanışın

Klimanız da herhangi bir problem gözlemlediğiniz zamanlarda Kar klima servisini tercih edebilirsiniz. Sistemli ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi hizmetleri vizyonuna artı değer kazandıracak çalışma sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Her geçen gün daha fazla tercih edilen Kar klima servisi daima müşterisinin bütçesini düşünmekte ve avantaj elde etmenizi desteklemektedir.Garantili sonuçlar elde etmek isteyenler için ideal olan Kar klima servisi müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Eğer sizler de a sınıf kalite de hizmet almak isteyenlerdenseniz Kar klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Şişli Klima Servisi

Şişli Klima Servisi” üzerine 4 düşünce

 • Temmuz 12, 2017, 9:46 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar,
  Klima bakımı ve montaj işlemi yaptırmak istiyorum klima gazı da bitmiş olabilir servis gönderebilir misiniz.

  Cevapla
  • Temmuz 12, 2017, 9:48 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba Hakan bey,
   Teknik servisimiz gün içerisinde sizinle iletişime geçecektir.
   klimanız hakkında detaylı bilgiyi lütfen klima servisindeki arkadaşlara bildirmeyi unutmayın.
   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

   Cevapla
 • Temmuz 12, 2017, 9:53 pm
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar
  Şişli bölgesindeki ofisimizde 15 adet klimamizin bakımını yaptırmak istiyoruz nasıl yardımcı olabilirsiniz.
  Geri dönüşünüzü bekliyoruz.

  Cevapla
  • Temmuz 12, 2017, 9:55 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba fahri bey,
   Teknik servisimizdeki arkadaşlar klimalarınız hakkında bilgi almak ve teklif hazırlamak için sizinle iletişime geçeceklerdir.

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: