2005 yılından beri a sınıf kalite de hizmet sağlayan Kar klima servisi birinci sınıf kaliteye ev sahipliği yapmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi plan ve program dahilinde çalışmalarını sürdürmektedir. Üstün hizmet anlayışı sayesinde her geçen tercih edilme nedenlerini artıran Kar klima servisi, Ataköy’de hizmet sağlamaktadır.  Kar klima servisinde çalışan 25 kişilik deneyimli çalışma ekibi sertifikalıdır. Bu husus garantili sonuçlar elde etmeniz adına büyük önem taşımaktadır.

Modern hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren firmamız, klimada meydana gelen problemi tespit etmektedir. Probleme yönelik çözüm önerileri üretilmektedir. Müşteri ile beraber bir çalışma programı hazırlanmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu günlere kadar gelmiş olan Kar klima servisi hizmetleri vizyonunu sürekli yenilemektedir. Markalaşma sürecine katkı sağlayan planlamalar ile çalışmalarını sürdüren firmamız kurumsal çözümler ile ön plana çıkmaktadır. Sektör gücüyle bu zamanlara kadar gelebilmiş olan Kar klima servisi marka ayırt etmeden klima bakımı yapmaktadır. Kar klima servisi aynı zaman da yedek parça hizmetinden de yararlanmanıza  fırsat tanımaktadır. Klima servis hizmetinden kullanılan tüm yedek parçalar orjinal ve fabrika çıkışlıdır.

Kar Klima Bakım Servis Hizmetleri

Kar klima servisi hizmetleri elektrik tesisatı ve akım değerlerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. İç fan pervanelerinin temizliği yapılmaktadır. Uzman personeller tarafından tüm bağlantılar en doğru şekilde kontrol edilmektedir. Hava filtrelerinin temizliği gerçekleşmektedir. Eğer eksik ise gaz ilavesi yapılmaktadır. Personeller tarafından estetik görüntü kontrolü gerçekleştirilmektedir.

Kar Klima Montaj Hizmeti

Kar klima servisi, montaj hizmeti alanında da hizmet sağlamaktadır. Klimanızın doğru yere montaj edilmesi gerekmektedir. Doğru yere montaj edilmeyen klimaların verimi düşüktür. Bu durum aynı zaman da klima ömrünün de kısalmasına sebep olmaktadır. Kar klima servisi, klimanızın en doğru yere monte edilmesini sağlamaktadır. İstanbul genelinde her markada ki klimaya bakım hizmeti sunan teknik ekibimiz kısa zaman da istediğiniz sonucu almanıza fırsat tanımaktadır. Garantili çözümlerin ilk adresi olarak nitelendirilen Kar klima servisi hizmetleri şimdi uygun fiyat aralığı ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmayı bekliyor.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Ataköy Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: