Kar Klima Servisi siz değerli müşterilerimize en iyi ve ekonomik bir şekilde hizmetimizi vermekteyiz. Mobil araçlarımızla beraber bizi aradığınız takdir de kapınıza kadar geliyoruz. Halide Edip Adıvar mahallesinde Klima servisimiz sadece müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü bir anlayış sergilemektir. Yaptığımız işçilik ve değişimi olan parçalar 1 sene garantili olarak sizlere verilmektedir.

Halide Edip Adıvar Mahallesinde Klima Hizmetlerimiz;

  • Klima Montajı
  • Klima Demontajı
  • Klima Bakımı
  • Klima Gaz Şarjı
  • Klima Kumanda
  • Klima Onarımı

Periyodik bir şekilde klimanızın bakımını yaptırmadığınız takdir de klimanın başına gelecekleri sizlere sıralamak istiyoruz. Klimanızın performansı çok düşer. Klimanın arızalanmasına asla engel olamazsınız. Enerjiyi daha çok harcar ve gerekli verimi de alamazsınız. Klimadan her zaman kötü kokular gelir ve sağlığınızı bu durum da tehlikeye sokarsınız. Drenaz hatlarında da tıkanmalar olabilir. Masraflı bakıma girersiniz. Elektrik tesisatlarında tahribata neden olmakla beraber ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirmeyecektir.

Kompresörü düzensiz bir şekilde çalışan ve ömrü azalmış olan cihazlar bunların dışında baş ağrısı, sinüzit, fibromiyalji, kronik yorgunluk, yüz felci, burun kanamaları, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara sebep olabilmektedir. Elektrik tesisatlarında oluşabilecek oksitlenmeler de güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Bundan dolayı senede en az iki defa klima bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Periyodik Klima Bakımı

Periyodik olarak klima bakımınızı yaptırdığınız zaman cihazın ömrü uzar. Ortaya çıkacak arızalar engellenir. Klima verimli bir şekilde ve güvenli olarak çalışır. Enerji tasarrufu sağlanır. Sağlığınızı tehlikeye atmazsınız. Yüksek performansla çalışır. Yaşam alanınızın konforu artar. Enerji sarfiyatını azaltıp bütçenizi koruyabilirsiniz.

Klima bakım servisimiz senelerdir sektörün öncü markalarından biri haline gelmiştir. Edindiğimiz tecrübeyle beraber klimalarınızın yüksek performansı ve bir problem olmadan çalışabilmesi adına üst düzeyde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Halide Edip Adıvar Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: