Beşiktaş ilçemizin en önemli yerlerinden biri olan zincirlikuyu da yer alan klima müşterilerimize klima servisi hizmeti vermekteyiz. Bütün markalara bakan bir servisimiz bulunmaktadır. Klima tamiri, bakımı, gaz dolumu gibi sorun çıkartan işlemleri çözüme kavuşturmada bir numarayız. Alanlarında en iyi olan uzman ekiplerimizle gün içerisinde Zincirlikuyu klima servis hizmetini siz değerli müşterilerimize vererek aynı gün kapınıza servisi gönderip tek servis olarak yolunuza devam edebileceğiniz özel bir firma olarak çalışmaktayız. Zincirlikuyu’nun neresinde olduğunuzun hiçbir önemi yok. Bizi aradığınız zaman kapınıza kadar değerli çalışanlarımız sizlere ulaşmaktadırlar.

Klimadan Neden Ses Çıkar?

Klima iç ve dış olarak 2 adet fan ve fan motoru bulunur. Bu fan motorlarına bağlı olarak çalışan motorlar zamanla bilyeleri aşındığından titreşim yaparak ses çıkartmaktadır. Fan pervanesi üstünde yer alan dengeleyicilerin yerinden oynaması bile ses çıkartmasına neden olabilmektedir. Fan pervanesinin kanat yerlerine dolan tozlar da dengeyi bozup sese neden olabilir. Düzenli bakım yaptırdığınız zaman bu seslerin hiçbirini duymazsınız.

Zincirlikuyu klima servisimiz

Klima sektöründe olan önemli konulardan biri klimanızın en iyi bir şekilde kurulması olduğundan bizi seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız. Sizlere özel olarak özenli ve hiçbir şekilde zarar vermeden klimanızı montaj etmekteyiz. Sizin yapacağınız tek şey oturup izlemek olacak. Montaj yapacağımız yerin listesi tutulur ve gerekli olan klima bakımları için malzeme miktarları ayarlanır. Her türlü teknik sorunlarınızda bizleri arayıp ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz. Klima servisimiz sizlere özel olarak 7 – 24 saat açıktır.

Firmamızdaki çalışanlar her zaman müşterilerimize iyi hizmet verebilmek adına hızlı ve güvenilir bir şekilde aldıkları görevleri başarıyla yerine getirirler. Bugüne kadar hiçbir aksama olmadan çalışan uzman personellerimiz ile bugüne kadar gelebildik. Bizleri seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Zincirlikuyu Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: