Küçükköy Klima Servisi2005 yılından bu yana hizmet sunan Kar Klima servisi kaliteden asla ödün vermemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi sayesinde her geçen gün daha fazla tercih edilen Kar klima servisi Küçükköy başta olmak üzere İstanbul’da birçok semtte hizmet sağlamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca müşterisinin istek ve taleplerine yanıt veren Kar klima servisi sahip olduğu geniş hizmet ağı ile kısa zaman zarfı içinde tüm bakım ve onarım işlemlerini uygulamaya almaktadır. Bütçenizi düşünen Kar klima servisi her zaman uygun fiyat aralığından yararlanmanıza fırsat tanımaktadır. Klimanızın daha verimli bir şekilde çalışmasını istiyorsanız yılda iki defa bakım yaptırmalısınız. Böylelikle klimanızın daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Kar Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Kar klima servisi klimanızın hava filtrelerini temizlemekte ve alçak basınç değerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Daha sonra uzman ekipmanlar tarafından drenaj tavası temizlenmektedir. Eksik gaz ilavesi yapılmakta ve estetik görüntü kontrol edilmektedir.

 Klima Bakımı Neden Yapılmalı

Klimalarınızın daha verimli bir şekilde çalışabilmesi adına klima bakımı büyük önem taşımaktadır. Periyodik bakımı yapılan bir klima ile periyodik bakımı yapılmayan klima arasında  %25’lik verim farkı bulunmaktadır. Bununla beraber %10 daha az elektrik sarfiyatı sağlanmaktadır.

Kar Klima Servislerini Tercih Edin

Eğer kaliteli bir hizmet almak isteyenlerdenseniz Kar klima servisini tercih edebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi öncelikle klimanız da meydana gelen probleme uygun çözümler üretmektedir.Müşterilerinin her zaman yanında olan Kar klima servisi klimanız da tahribat sebebi ile ön plana çıkan performans düşüklüğünün giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bununla beraber işletme basıncında düzenlemeler yapmaktadır. Kar klima servisi tüm markalarda ki klimaların bakım ve onarım hizmetini üstlenmektedir. Klima sökme, bakım, onarım, montaj, klima parçaları satışını gerçekleştirmektedir. Kar klima servisi tarafından kullanılan tüm yedek parçalar orjinaldir. Periyodik bakım sözleşmesi dahilinde hizmet sunan firmamız aynı zaman da garanti kapsamı sayesinde güvenin artmasına fırsat tanımaktadır. Kar klima servisi Küçükköy semtinde ki iş yerlerine ve evlere hizmet sağlamaktadır. Eğer klima servisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir ya da müşteri talep formunu doldurabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Küçükköy Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: