Eyüp Klima Servisi2005 yılından beri siz değerli müşterilerine hizmet sunan Kar Klima servisi birinci sınıf hizmet kalitesi dahilinden çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan Kar klima servisi klimada ki arızayı tespit etmektedir. Bu adım sonrasında arızaya yönelik çözüm planlamaları oluşturulmaktadır. Kar klima servisi bünyesinde 25 kişilik çalışma ekibi yer almaktadır. Plan ve program dahilinde çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi uygun fiyat aralığından da yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Firmamız Eyüp başta olmak üzere İstanbul’da birçok ilçede hizmet sunmaktadır. Eğer sizlerde klimanız da meydana gelen problemi kısa zaman da çözüme kavuşturmak isteyenlerdenseniz Kar klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kar Klima Hizmetleri Nelerdir?

Kar klima servisi kondenser ve evaparatörün temizliğini gerçekleştirmektedir. .Bu uygulama sırasında klima temizleme işlemi sırasında basınçlı su kullanıma alınmaktadır. Bu adım sonrasında alçak basınç değerlerinin kontrolü gerçekleşmektedir. Daha sonra drenaj tavasının temizliği yapılmaktadır. Eksik görüldüğü durumlarda gaz ilavesi gerçekleştirilmektedir.Estetik görüntü kontrolünün ardından klima hizmeti tamamlanmaktadır.

Kar Klima Servisini Tercih Edin

Alanında uzman ve donanımlı çalışma ekibine sahip olan Kar klima servisi , tüm markalarda ki kombilere bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Bununla beraber  klima montajı hizmetinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır.Öncü firmalar arasında yer alan Kar klima servisi %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Klima Filtre Temizliği

Klima bakımının uzman ve alanında donanımlı klima bakım servisleri tarafından yapılması gerekmektedir. Fakat klima filtre temizliğini kendi yöntemleriniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Klima filtresinde meydana gelen toz ve kiri,elektrik süpürgesi yardımı ile yok edebilirsiniz. Filterenizi suyun altında tutarak kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Klima filtre temizliği işlemi sırasında herhangi bir temizlik malzemesi kullanmanız gerekmez.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Eyüp Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: