Kilyos Klima Servisi2005 yılından beri hizmet sunan Kar klima servisi sektörün en çok tercih edilen isimleri arasında yer almaktadır. Bir numaralı adresiniz olacak nitelikte ki Kar klima servisi Kilyos başta olmak üzere birçok semtte hizmet sunmaktadır. Kar klima servisi öncelikle klimanız da meydana gelen probleme yönelik çözümler üretmektedir. Bu planlama doğrultusunda çalışma programı hazırlanmaktadır. Hazırlanılan çalışma programı doğrultusunda hizmete başlanmaktadır. Kar klima servisi bünyesinde çalışan tüm personeller alanında uzman, deneyimli ve donanımlıdır. İşini en doğru şekilde yapan personeller her zaman sertifika dahilinde çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine her şeyden önce önem veren Kar klima servisi sürekli olarak kendini yenilemekte ve vizyonuna artı değer kazandırmaktadır. Eğer kısa zaman da klimanız da meydana gelen problemi çözüme kavuşturmak ya da klimanıza periyodik bakım yaptırmak istiyorsanız Kar klima servislerinden destek alabilirsiniz

Kar Klima Hizmetleri Nelerdir?

Kar klima servisi evaparatör ve kondenserin temizliğini gerçekleştirmektedir. Bu uygulama  sırasında klima temizleme ilacı kullanıma alınmaktadır. Basınçlı su aracılığı ile de temizleme yapılabilir. R-22 gazının seviyesi kontrol edilmekte ve temizliği gerçekleştirilmektedir. Bununla beraber iç fan pervanelerinin temizliği yapılmaktadır. Tüm bağlantılar tek tek kontrol edilmektedir. Estetik görüntü kontrolü gerçekleştirilmektedir. Eğer klima da gaz eksik görülür ise , gaz ilavesi yapılmaktadır. Kar klima servisi tarafından bakım ve onarımı gerçekleşen klimalar daha düzenli bir şekilde çalışmaya başlar ve daha uzun ömürlü olmuş olur. Bununla birlikte daha az elektrik sarf etmiş olurlar. Böylelikle klimalar yaz ayında daha iyi soğutmuş kış ayında ise daha iyi ısıtmış olurlar.

İlk Seçiminiz Kar Klima Servisi Olacak

Eğer tek bir uygulama ile klimanız da meydana gelen problemi çözüme kavuşturmak istiyorsanız Kar klima servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Sürekli kendini yenileyerek marka olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen kar klima servisi müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Kilyos Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: