Harbiye klima servisimiz sektörde öne gelen en iyi firmalardandır. Sizlere özel olarak özenli bir şekilde profesyonel ekiplerimiz klimanıza zarar vermeden montaj yapmaktadır. Sizlere sadece klimanız kurulurken beklemek yeterli olacaktır. Harbiye klima servisimiz montaj yapılacak olan yerlerin listesi tutulur ve klima bakımları için gerekli olan malzeme miktarları belirlenmektedir. İstanbul’un merkezinde olan firmamızla beraber bütün bölgelere de hizmet vermekteyiz. Her türlü teknik sorunlarınızda bizleri arayarak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Klima servisimiz haftanın yedi günü her saat hizmetinizdedir.

Harbiye Klima Montajı Bakım ve Arıza Servis

Firmamız müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir. Hızlı ve güvenilir olacak şekilde çalışanlarımız üstlendikleri görevi başarıyla yerine getirip şirketimizle bugünlere kadar gelmiş ve gene aynı tempo da dikkat ile çalışmalarına devam ederler. Firmamızın gelişmesinde büyük ilerlemeler olup üstlendiğimiz işe uygun araç ve kullanılan malzemelerde de kaliteyi ve güvenliği en üst düzeye çıkarttık. Hassas ve modern olan klima servis teknolojisiyle her türlü sorununuzu hızlı, yüksek kaliteli ve garantili hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

Hangi Markalar Hizmet Vermekteyiz?

Yetkili klima servisimizle General, Sharp, Midea, İklimsa, Sigma, Panasonic, Denki markalarına onarım, bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir. Özel klima servisimiz ile sizlere vermiş olduğumuz markalarsa Airfel, General Electric, Arçelik, Zen, Alarko, Baymak, Beko, Bosh, Carrier, Cartel, Daikin, Ariston, Demir döküm, Diamond Electric, Electrolux, Electra, Fuji, Goodman, Fujitsu, Hicon, High Life, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Samsung, Sanyo, Toshiba, Siemens, Trane, Vestel, Chiller, Westinghouse, York, McQuay, Aura markaları içinde onarım, tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul’da hemen her semte ulaşan servisimizin uzman desteğinden istediğiniz kadar yaralanmanız mümkün. Klima bakımlarınız ve arızalarınız için servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Harbiye Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: