Birinci sınıf hizmet kalitesine ev sahipliği yapan Kar klima servisi hizmetleri müşterisini istek ve taleplerine kısa zaman zarfı içinde yanıt vermektedir. Planlı ve programlı bir şekidle çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi,  müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Sigorta kapsamı dahilinde çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi uygun fiyat aralığından da yararlanmanıza fırsat tanımaktadır. Hem avantaj elde etmek hem de kaliteli hizmet almak isteyenlerdenseniz Kar klima servisinden deste alabilirsiniz. Firmamız, Bayrampaşa’da ki ofis, ev ve iş yerlerine klima bakım hizmeti sunmaktadır.

Montaj, bakım ve onarım alanında hizmet sağlayan Kar klima servisi 2005 yılından kurulmuştur. Çalışma bünyemizde toplamda  25 sertifikalı çalışan personel yer almaktadır. Tüm personellerimiz alanında donanımlı ve uzmandır. Klima yer değişiminden klima parçası satışına kadar birçok alanda siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Eğer sizler de kısa zaman zarfı içinde klimanızda meydana gelen arızayı çözüme kavuşturmak ya da klima montajı yaptırmak istiyorsanız Kar klima servisi hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Kar Klima Montaj Servisi

Firmamız klima montaj servisi alanında da hizmet sağlamaktadır. Klimanızın en doğru şekilde montaj edilmesi gerekmektedir. Bu husus güven için büyük önem taşımaktadır. Doğru bir şekilde montajı yapılmayan klimaların verimi düşmektedir. Ön plana çıkan bu durum aynı zaman da yüksek enerji sarfiyatı almanıza sebep olmaktadır. Ortam ısısını sürekli olarak yanlış yerden kontrol etmeniz klima ömrünün de kısalmasına sebep olacaktır. Kar klima servisi, klimanızın monte edileceği en doğru yeri bulmaktadır. Uzman personeller her markada ki klimaya montaj hizmet sağlamaktadır.

Kar Klima Bakım Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Kar klima bakım servisi kondenser ve evaparatörü temizlemektedir. Elektrik tesisatının ve akım değerlerinin kontrollerini gerçekleştirmektedir. Bu adım sonrasında hava filtreleri temizlenmektedir. Eksik görüldüğü durumlarda gaz ilavesi yapılmaktadır.  İç fan ve hava filtreleri tek tek kontrol edilmekte ve temizliği yapılmaktadır. Son adım da ise klimanın estetik görünümü kontrol edilmektedir. Eğer sizler de a sınıf kalite de klima bakım hizmeti almak isteyenlerdenseniz Kar klima hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Bayrampaşa Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: