Bahçeşehir Klima Servisi

Uzun yıllardır teknik servis alanında hizmet vermekte olduğumuz kuruluşumuz ile bugüne kadar yüzlerce ev ve iş yerinin yaşadığı sorunlara hızlı ve pratik çözümler sunmuş olmanın gururunu yaşıyoruz. Kar Teknik Servis bünyesinde Bahçeşehir Klima Servisi olarak vermiş olduğumuz bu hizmette her zamanki önceliğimiz, müşterilerimizin memnuniyetini ve konforunu sağlamaktır. Alanında uzman ve her biri teknik yeterliliklerini sertifikaları ile kanıtlamış olan profesyonel kadromuz ile dilediğiniz zaman hizmetinizdeyiz. Siz de Bahçeşehir çevresinde ikamet ediyor ve klimanız ile ilgili sorunlar yaşıyor iseniz bizlere 7 gün 24 saat boyunca telefonlarımız aracılığıyla ulaşabilir ve tarafımızdan destek alabilirsiniz.

 

Vermiş olduğumuz montaj, demontaj, bakım ve onarım hizmetlerimizin hepsi 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisi altına alınmaktadır. Klimanızın marka ve modeli fark etmeksizin verdiğimiz hizmetlerimiz ortalama bir iş günü içerisinde sonuca ulaşmaktadır. Böylece müşterilerimizin yaşayabileceği mağduriyetleri minimum düzeye indirmekteyiz.

 

Gelişen Teknolojik Hizmetler Ayağınıza Geliyor

Bahçeşehir Klima Servisi ekibi, klimanız için yapacağı tüm işlemlerde son teknolojiyi kullanmaktadır. Klimanızın montajı için gerekli aparatlardan tutun onarımı için gerekli yedek parçalara kadar kullanılan her ürün, piyasada bulunan en kaliteli ve güvenilir materyaller olmaktadır. Özellikle klimanızın montaj aşamasında kurulumun gerçekleştirileceği yerin doğru bir şekilde seçilmesi, sağlığınız için oldukça önemlidir. Bu nedenle kendi kendinize karar vermek yerine muhakkak bir uzman görüşüne başvurmanızı önermekteyiz. Ayrıca her elektrikli sistemde olduğu gibi klimalar da belirli bir süre bakımı yapılmadığı takdirde arızalanmaya çok elverişli cihazlardır. Bu nedenle genellikle yılda iki kez (bir sonbahar bir de ilkbahar döneminde) klimanızın rutin bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Böylece klimanıza ihtiyaç duyduğunuz anlarda mağdur olmanızın önüne geçmiş olacaksınız. Ayrıca servisimiz tarafından yapılacak bakım ve onarımlar sayesinde enerji tasarrufu sağlayacak ve cihazınızın ömrünü uzatmış olacaksınız.

 

Klimanız da arıza meydana gelmesi durumunda yapmanız gereken ilk klima servisinden destek almak olacak. Genellikle klima bakımı konusunda halkımız tedbirsiz ve ihmalkar davranmaktadır. Kendi yöntemleri doğrultusunda klimaya bakım ve onarım yapmaktadır. Fakat bu tür uygulamalar garantili sonuçlar üretmeyecek ve aksine olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalmanıza sebep olacaktır. Eğer tek bir uygulama ile klimanız da meydana gelen arızayı çözüme kavuşturmak istiyorsanız Kar klima servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Sektörde ki gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren Kar klima servisi bünyesinde alanında uzman ve deneyimli personeller yer almaktadır. İşini en doğru şekilde yapan personeller müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Eğer sizler de klimanızın yıllık bakımını yaptırmak yada arıza problemini kısa zaman da çözüme kavuşturmak istiyorsanız Kar klima servisi hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kar Klima Servisi İle Tanışın

2005 yılından beri hizmet sunan Kar klima servisi müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Sistemli çalışma planlamaları ile marka olma yolunda ilerleyen Kar klima servisi öncelikle klimanız da meydana gelen probleme yönelik çözümler üretmektedir. Bu adım sonrasında arızanın hangi yöntemler doğrultusunda çözüme kavuşturulacağına dair çalışma programı hazırlanmaktadır.

Klima Filtre Temizliği

Kar klima servisi klima filtre temizliği de yapmaktadır. Eğer isterseniz kendi yöntemleriniz doğrultusunda da klima filtre temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama için klimanızın filtresini suyun altında 2-3 dakika tutmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz temizlik malzemesinden yararlanabilirsiniz. Fakat soğuk su kullanılmaması önerilmektedir. Bu adım sonrasında klima filtresi iyice kuruduktan sonra  tekrardan yerine yerleştirebilirsiniz. Eğer tek bir uygulama ile klimanız da meydana gelene problemi çözüme kavuşturmak istiyorsanız Kar klima servisi hizmetleri adresinden destek alabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Bahçeşehir Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: