Teşvikiye klima servisimizde kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak asıl görevimizdir. Müşterilerimize daha iyi ve ekonomik bir şekilde hızlı hizmet vermek amacı ile oluşturduğumuz mobil servisimizle klima teknik servis hizmetimiz her zaman emrinizdedir. Hedefimiz her zaman %100 tüketici memnuniyeti ve güler yüzlü bir şekilde kaliteli hizmet anlayışımızdır. Servisimizde yapılan işçilikler ve değişimi olan parçalarınız 1 yıl bizler tarafından garantilidir.

Klima Bakımı

Klimanızın en çok bakım yaptırmanız gereken parçalarından biri filtredir.  Klimanızın kullanılacağı alan tozlu ve partiküllerin yoğunluklarına bakılarak 2 haftalık bir süreyle temizlenmesi gerekir. İç ünitede yer alan filtrelerin maksimum 2 haftalık bir süreçte tozunu almanız ve 1.5 ay olacak şekilde ılık sabunlu suyla yıkamanız gerekmektedir. Yıkama işleminizden sonra uygulayacağınız dezenfektan kimyasallar, hijyeniniz bakımından çok doğru bir hareket olacaktır. Özel temizlemelerde kimyasalları tercih etmeniz oluşmuş olan bakterilere karşı dezenfektasyonda daha iyi sonuç almanız, bakteri ya da küf nedeniyle oluşmuş olan kötü kokularında giderilmelerinde daha fazla etki etmektedir. Filtre temizleme kimyasallarını piyasadan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Senede 3 defa dış temizliğini yaptırmanız gerekir. Temizleme yaparken de üretici firmanızın sizleri bilgilendirdiği şekilde yapmanız daha faydalı olacaktır.

Eğer bu bakımları yapmak için vaktiniz yoksa bizleri arayarak en doğru hizmeti almanızı sağlayabiliriz. Rutin klima bakımlarınızı zamanı geldiğinde sizleri bilgilendirerek evinize kadar gelip kısa bir işlemden sonra bakımınızı eskisinden daha iyi kullanabilirsiniz.  Teknik servisimizi arayıp çağrı merkezimizden randevu alarak istediğiniz gün kapınıza kadar gelmekteyiz. Profesyonel servis ekibimizle beraber olan bütün sorunlarınızı çözmekte ve sizleri her zaman memnun edebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Sizlerin mutluluğu bizler için her zaman önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak bizleri tercih ettiğinize asla pişman olmazsınız.

Klima Bakımı Ne Kadar?
Bulunduğumuz ortamın sıcaklığını istediğimiz düzeyde tutmak için kullanmakta olduğumuz klimaların belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klima Montaj Fiyatı ve Ücreti Nekadar?
Kaliteli bir yaşam standardını yakalamak ve bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık düzeyini yakalamak için satın almış olduğunuz klimaların montaj işlemleri büyük ölçüde önem arz etmektedir.
Klima Montajı ve Demontaj Ne Kadar?
Bulunulan ortamı istenen sıcaklık şartları altında tutarak belirli bir konfor imkanı sunan klimalar için dikkat edilmesi gereken ilk husus, satın alınmış olan klimanın montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesidir.
Klima Sökme Ücreti Ne kadar?
Kar Klima Servisi de on yıllık deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize klima montajında olduğu gibi klima söküm ve nakil işlemlerinde de hizmet vermektedir.
Klima Montajı Ne Kadar Sürer?
Klimanızın montajı için hizmet alacağınız teknik servisi muhakkak önceden araştırmalı ve hakkında yapılmış yorumları incelemelisiniz. Ancak bu şekilde doğru bir seçim yapabilir ve ürününüzü güvenilir ellere teslim edebilirsiniz
Klima Söküm Montaj Fiyatları
Bu alanda yetkinliğini belgelerle kanıtlamış olan birçok teknik servis firmasının klima montajı için sunduğu fiyat teklifi 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Klima Tamiri Nasıl Yapılır?
Klimayı oluşturan parçaların net bir şekilde tanınıyor olması gerekmektedir. Tipine göre değişiklik gösteren; iki, üç ya da dört yollu olabilen valflerin kontrolünün sağlanarak değiştirilmesi de diğer bir arıza giderme yöntemidir.
Split Klimalar Özellikleri ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Split klimalar cihaz parçalarından birinin iç birinin de dış ünite olarak ikiye ayrıldığını belirtmek için kullanılan genel bir kavramdır.
Klima Arızaları Nelerdir?
Günümüzde hemen her ev ve iş yerinde bulunan, bulunulan ortamın ısıtılmasından soğutulmasına kadar birçok ihtiyacı tek bir üründe karşılayan cihazlar olan klimalar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir.
Hijyenik Klimalar Hangileridir?
Bulunulan yerin ısı dengesini istenilen seviyede tutmanın yanı sıra ortamdaki havanın sağlıklı olmasını da sağlayan klimalar bu iki faktör nedeniyle akıllara gelebilecek her alanda kullanıma uygun olmaktadır.
Teşvikiye Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

error: